Soutěž o 3 Přístroje SONIC WARM & COOL MASK | 9 IN 1 s maskou

win

Konec soutěže
18. 04. 2024 20:00
Celková cena výher
5169 Kč
Počet výherců
3
Výhru jsme získali od
Geske

Seznamte se s vítězem Cosmoprof Award 2022: Efektivně aplikujte obličejovou masku, bojujte s prvními známkami stárnutí nebo si užijte horké a studené masáže – to vše a mnohem více s naší SmartAppGuided™ sonickou hřejivou a chladivou maskou | 9 v 1

Vyzkoušejte dvouminutovou Super obličejovou kúru, která využívá revoluční technologie pro zlepšení stavu vaší pleti. Smart Mask aktivuje technologii Deep Warming Treatment a Full Facial Hyper-Infusion, které umožňují vaší pleti absorbovat účinné látky péče o pleť na hlubší úrovni. Eye-Nose Area Targeted Design zajistí, že každá část vašeho obličeje dostane potřebnou pozornost. Patentovaná technologie Cryo Deep Cooling okamžitě zmenšuje póry a High Efficiency Depuffing System redukuje otoky, dodávajíce vaší pleti omlazený a svěží vzhled. Kromě toho SmartAppGuided™ Sonic Warm & Cool Mask nabízí Full-Spectrum LED Light Technology, která bojuje proti stárnutí a omlazuje pleť pomocí osmi barev s různými účinky. SmartSonic Pulsation Technology a Youthful Glow Massage Technology poskytují hloubkové čištění a relaxaci pokožky, čímž přinášejí maximální péči a zářivost.

V sadách naleznete také tyto masky:

  • Ultra Hydrating Mask- Hledáte intenzivní hydratační masku? Ultra hydratační maska s kyselinou hyaluronovou, bambuckým máslem a zeleným čajem dodá vaší pokožce novou energii a zanechá ji jemnou a zářivou. Můžete ji aplikovat klasickým způsobem nebo pomocí inovativní masky GESKE SmartAppGuided™ Sonic Warm & Cool Mask, která zkrátí dobu aplikace a zjednoduší proces. Kyselina hyaluronová hydratuje pleť a redukuje vrásky, bambucké máslo ji zjemní a intenzivně hydratuje, zatímco zelený čaj ji uklidní a zklidní. 
  • Youth-boosting Mask- Maska pro posílení mládí s kyselinou hyaluronovou a aloe vera dodává vaší pleti mladistvou záři. Můžete ji aplikovat klasicky nebo pomocí inovativní masky GESKE SmartAppGuided™ Sonic Warm & Cool Mask. Kyselina hyaluronová hydratuje a redukuje vrásky, zatímco aloe vera zklidňuje, zvlhčuje a potlačuje záněty. Kombinace těchto složek zajišťuje zářivou a jemnou pleť. 
  • Cleansing Mask- Detoxikační maska s arganovým olejem a sójovým proteinem jemně detoxikuje a zanechává pleť zářivou a čistou. Má také změkčující a vyživující účinky, které posilují pleť a dodávají jí zdravý tón. Můžete ji aplikovat tradičně nebo pomocí inovativní masky GESKE SmartAppGuided™ Sonic Warm & Cool Mask, což zkrátí dobu aplikace a zjednoduší proces. 

Více o produktech naleznete zde

Ultra Hydrating Mask

Ultra Hydrating Mask

Výherci

Vit Š*****, Velké Meziříčí
Martina K********, Vsetín
Kateřina Ř***, Teplice
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat