Soutěž o 5 kusů Satisfyer G for Goddess 1

Konec soutěže
22. 06. 2024 20:00
Celková cena výher
8625 Kč
Počet výherců
5
Výhru jsme získali od
Satisfyer

Představujeme G for Goddess 1 – rabbit vibrátor navržený pro individuální stimulaci bodu G. S jeho flexibilní násadou, pokožce přátelským materiálem a 12 různými vibračními programy vám tato luxusní hračka poskytne smyslné potěšení na zcela nové úrovni.

G for Goddess 1 je vybaven dvěma výkonnými motory, které zajišťují intenzivní dvojitou stimulaci klitorisu a bodu G. Intuitivní ovládání umožňuje snadné přepínání mezi tuctem vibračních režimů, přizpůsobujícími se vašim momentálním potřebám. Flexibilní hřídel se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla, zatímco zakřivený stimulátor klitorisu nabízí nový typ stimulace shora.

Tento králičí vibrátor je voděodolný (IPX7), takže si můžete užívat smyslnou stimulaci i ve sprše nebo ve vaně. G for Goddess 1 je připraven na příjemná dobrodružství kdekoli! Po použití ho snadno vyčistíte vlažnou vodou, jemným mýdlem a čističem erotických hraček. Nabíjení je jednoduché díky přiloženému USB kabelu.

Nechte se unést dvojitou silou G for Goddess 1 a vstupte do světa, kde se vaše nejintimnější touhy stávají skutečností. Vyzkoušejte božské potěšení a objevte nový rozměr smyslného uspokojení.

Výherci

Filip V*****, Sušice
Libor S********, Pardubice
Věra L*******, Cheb
Květa V********, Teplice
Václav S*****, Turnov
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat