Soutěž o balení produktů značky Yavanie

Konec soutěže
15. 04. 2024 20:00
Celková cena výher
5000 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
YAVANIE

Prvotřídní složení, vývoj v moderních laboratořích s nejlepšími odborníky a ryze český původ se v případě potravinových doplňků YAVANIE ukázaly jako ten nejjistější mix, se kterým lze dosáhnout nepřehlédnutelných výsledků. Přestože ve svém portfoliu nemyslí pouze na krásu pleti, ale také vlasů, řas a obočí, zaujímá dokonalost pokožky stále tu nejdůležitější pozici.

YAVANIE je mladá česká firma, která se vášnivě věnuje vývoji produktů společně s odborníky, aby vám pomohla, potěšila vás a doprovázela vás na vaší životní cestě. Sortiment potravinových doplňků je primárně určen ženám, ale jejich popularita stále roste i mezi muži. Bez ohledu na věk či životní situaci, jako jsou mladé ženy, zaměstnané profesionálky, studenti, sportovci či senioři. Hlavním cílem společnosti je podpora zdraví a zdravého životního stylu, a to pomocí špičkových surovin od důvěryhodných dodavatelů, které se promítají do doplňků stravy. Zaručeno je nejen kvalitní složení výrobků, ale i nejvyšší prioritní postavení spokojenosti uživatelů a závazek vůči všem zákazníkům.

Soutěžní balení obsahuje: 1x YAVANIE Double Blend Collagen ++, 2x YAVANIE Probiotika a 1x YAVANIE Yavanky

Soutěžní otázka

Jak se jmenuje bylina, která se nachází v kolagenových doplňcích značky YAVANIE a pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru?

Vyber správnou odpověď

Schizandra
Černucha

Formulář


Souhlasím s podmínkami soutěže