Soutěž o Braun Skin i-expert IPL

Konec soutěže
19. 04. 2024 20:00
Celková cena výher
16990 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
Braun

Zasoutěžte si o první revoluční IPL systém na světě od Braun, který se učí po každém použití a přizpůsobuje se vaší pokožce

Braun Skin i-expert IPL je první IPL systém na světě, který se učí s každým dalším použitím a poskytuje individuální zážitek šitý na míru právě vám. Kromě toho vás pomocí mobilní aplikace vede v reálném čase k dosažení těch nejlepších výsledků. Braun vám přináší možnost stát se svou vlastní kosmetičkou a dosáhnout dlouhotrvajícího odstranění chloupků od hlavy až po paty v pohodlí domova.

Německá značka elektroniky Braun světu představuje Braun Skin i-expert, jediný plně propojený systém IPL, který se učí, přizpůsobuje a prostřednictvím mobilní aplikace synchronizované s IPL epilátorem poskytuje personalizovanou zpětnou vazbu v reálném čase. Epilátor Braun Skin i-expert umožní dosáhnout rychlých a dlouhotrvajících výsledků při odstraňování chloupků. Můžete díky němu docílit hladké pokožky na jeden rok*, a to vše v pohodlí vašeho domova.

Inteligentní systém funguje tak, že automaticky přizpůsobuje vysílanou energii odstínu vaší pokožky a aktivně vám poskytuje personalizované ošetření v reálném čase pro každou oblast těla - dává vám do rukou moc odstranit (nebo neodstraňovat!) chloupky tak, jak chcete.

Technologie IPL Skin i-expert společnosti Braun byla navržena tak, aby nabízela rychlé, bezpečné a pohodlné odstraňování chloupků, takže se stanete sami sobě domácí kosmetičkou:

  • Inteligentní zpětná vazba pokrytí a rozpoznání hlavice vám umožní dosáhnout nejlepších výsledků, protože vás v reálném čase navádí, abyste nevynechali žádné ošetřované oblasti.
  • Jediný IPL s automatickým přizpůsobením výkonu záblesků odstínům vaší pleti a s funkcí Skin Check pro dosažení nejlepších výsledků při zachování plné bezpečnosti. Doporučí další tipy, jak vylepšit příští ošetření.
  • Už se nemusíte bát, že zmeškáte sezení v salonu! Nástroj pro sledování osobního pokroku a chytrý kalendář vám automaticky přizpůsobí plán ošetření a ukáže vám, kolik jich ještě zbývá, což vám umožní snadno kontrolovat váš postup v odstranění chloupků, a to za zlomek ceny návštěvy salonu.

Nápovědu k soutěžní otázce naleznete zde 

Výherci

Magdaléna N***, Kopřivnice
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat