Soutěž o dárkový poukaz na výrobky značky Grub Barf

Konec soutěže
27. 03. 2023 20:00
Celková cena výher
5000 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
Grub

Česká republika se řadí mezi země s vysokým počtem domácích mazlíčků. Důvody proč si pořizujeme čtyřnohého kamaráda jsou různé. Různá je i strava, kterou na trhu lze získat. Česká firma z krásného prostředí Karslštejnska – Řevnic u Prahy – nabízí přitom to nejlepší na trhu. Její produktové řady GRUB BARF jsou určeny pro komplexní krmení jak psů, tak kočiček. A právě pro kočky má Grub barf speciální balíčky, proto abyste měli možnost vyzkoušet, co bude právě vaší kočce nejlépe šmakovat. 

Krmivo BARF pro psy a kočky obsahuje pouze čerstvé, nejčastěji tepelně neupravené raw ingredience té nejvyšší kvality. Syrová strava je plná bioaktivních vitamínů, enzymů a minerálů, které vašeho mazlíčka navrací k jeho přirozenosti. 

Grub barf vyvinul mimojiné řadu speciálně pro kočky

Jedná se o garanci té nejvyšší kvality pro vašeho mazlíčka, o balíček vyvážené stravy. S pětidenním jídelníčkem plným živin, vitamínů a minerálů si skutečně můžete být jisti, že vašemu zvířátku nic nechybí! Pokud je vaše Micka, podobně jako většina kočiček, extrémně vybíravá a vy vevíte, jaké krmivo z nabídky Grub Barf jí bude nejvíce chutnat, lámete si hlavu, jaké produkty nakoupit, aby jídelníček vašeho mazlíčka nebyl stereotypní, toto citlivě vybrané a výhodné menu vyřeší oba problémy za vás. Dopřejte vaší kočičce či kocourkovi každý den něco nového. Strava je vhodná také pro koťátka či citlivé a nemocné kočky.
 

Balíček vyvážené stravy pro kočičky obsahuje:

  • Jaterní dieta 440 ml
  • Kolagen 440 ml
  • Silný bujón 440 ml
  • Ledvinová dieta 440 ml
  • Paštika z hovězích srdcí 440 ml

„Společnost Žraso a její obchodní známka Grub Barf a vůbec celkový proces výroby vznikl vlastně absolutní náhodou. Byla jsem chovatelkou amerického buldoka, který trpěl různými kožními problémy, které mu způsobovala strava. Hledala jsem tedy již před pěti lety alternativy výživy psů. V té době jsem narazila na výrobu BARFu a začala si jednotlivá meníčka vytvářet sama. Výsledek se dostavil prakticky hned a já jsem se do tohoto způsobu doslova zamilovala,“ uvádí Simona Princová, majitelka společnosti na výrobu speciálních krmiv ŽRASO s.r.o.

„V té době se začal rodit můj sen mít svou firmu, která by vyráběla to nejkvalitnější krmení. Na trhu je spousta výrobců, ale já jsem věděla, že chci jiště něco jiného. Postupně jsem vybudovala společnost, jejíž hlavní devizou a firemní politikou je odlišnost nové suroviny, a hlavně absolutní čistota a kvalita vstupních surovin. Nepoužíváme žádné nekvalitní zbytky, ale suroviny určené k humánnímu užití. Malé portfolio dodavatelů nám zajišťuje možnost kontroly kvality surovin. Dostáváme také otázky tipu, zda takto kvalitní strava pro zvířata není zbytečná. Na to odpovídám otázkou. Nestačí nám jíst celý život jen instantní polévky? Je to o přístupu každého chovatele. Jde hlavně o jistotu toho, co opravdu zvířeti dáváme. Jakost surovin a krmení jsou základem ve výživě zvířat. Úspora za účty u veterináře při krmení naším krmivem je pak zřejmá a citelná. Nikomu nenutím naše krmení. Věřím v to, že jeho kvalita si sama najde svého zákazníka jak u nás, tak ve světě,“ dodává Simona Princová.

Krmivo české firmy Žraso je jedinečné a unikátní. Používané suroviny jsou z toho nejlepšího složení a jejich kombinace je podstatná. Například použití pštrosího masa jako dávky L-karnitinu a spousta dalších věcí, které vymyslela příroda. Firma používá čerstvý hmyz jako doplněk stravy a má s tím skvělé výsledky. Vyrábí také terapeutické krmivo pro psy a kočky, které pozitivně hodnotili i na VŠCHT.

Co je GRUB BARF?

GRUB je anglické slovo, které má mnoho významů. Jedním z nich je slengově žrádlo.

Výrobky GRUB BARF lze zakoupit v prodejnách sítí Happy ZOO, Zvěrokruh, Archa Řevnice, Easy BARF, Krmím masem A dále na e-shopech.

Výherci

Michael Z*******, Hlinsko
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat