NEWS & ARTICLES

Splňte si svůj sen a vydejte se na 21denní cestu kolem světa

ARTICLE BY

Když se řekne dovolená snů, mnoho lidí si vybaví dny strávené na běloskvoucích plážích, na lehátku, s koktejlem či čerstvým kokosem v ruce. Stále více ale přibývá milovníků cestování, kteří chtějí na svých cestách vyzkoušet něco naprosto jedinečného. Patříte-li i vy mezi požitkáře, kteří touží po luxusu, dobrodružství, poznání a současně chtějí mít zajištěn maximální komfort a pohodlí, vydejte se na luxusní cestu kolem světa na 21 dní. Během tří týdnů obletíte zeměkouli, navštívíte devět různorodých destinací a domů si přivezete celou škálu neopakovatelných zážitků.

Nezapomenutelná cesta začíná v Paříži. Zde vás vyzvedne soukromý letoun Boeing 767, na jehož palubě si budete moci vychutnat kromě luxusního vína a šampaňského také výtečné delikatesy, které zajistí, že i vaše chuťové buňky budou v nebi. A pak už vás čeká první zastávka, město hazardu a hříchu, Las Vegas. V nevadské poušti strávíte dva dny a kromě prohlídky města a místních vyhlášených kasin si můžete dopřát i projížďku po jeho okolí či vyrazit například do národního parku Grand Canyon či do pouštního údolí Death Valley. Z Las Vegas se následně přesunete na Havaj, kde se mj. projdete po krásných ananasových plantážích a ve známém přístavu Pearl Harbor si poslechnete příběh o útoku japonského letectva na americké území. Slavná pláž Waikiki či dřímající sopky v národním parku stojí též za pozornost.

Po Havaji vás přivítá Fidži, jeho krásná krajina, sopky a bohaté kulturní dědictví. Můžete se zde potápět, vyrazit na ryby nebo jen relaxovat, záleží jen a jen na vás. Takřka povinným zážitkem na Fidži je safari na řece Sigatoka. Objevovat kouzla okamžiku budete i po přeletu do další destinace, kterou je australské Melbourne, kde na vás čeká prohlídka jedněch z nejkrásnějších a nejznámějších vinic světa a další dobrodružné i kulturní aktivity.

Další část cesty se ponese ve znamení opravdové exotiky, dalšími zastávkami jsou totiž Kambodža, Srí Lanka, Tanzanie a Etiopie. Ve všech zemích vás uchvátí starobylá architektura, dechberoucí paláce, chrámy i příroda. Těšit se zde můžete i na přehlídku tradičních rituálů nebo na projížďku po safari. Cílovou destinací třítýdenního putování je Izrael, kde můžete celou cestu symbolicky zakončit například návštěvou Betléma, města opředeného množstvím mýtů a údajného místa, kde se narodil sám Ježíš.

Chcete-li se vydat na nezapomenutelnou dovolenou s nadstandardním servisem během celého putování, od špičkového soukromého letadla využívaného pro veškeré přelety, přes ubytování v luxusních 5* hotelích až po vytříbenou gastronomii, zapište si do kalendáře termín 11. 11. – 1. 12. a začněte pomalu plánovat, co si s sebou sbalíte. O vše ostatní a především o váš komfort se postará zkušený travel designer z Exclusive Tours, který vám bude po celou dobu neustále po ruce a bude se snažit vyhovět všem vašim přáním. www.exclusivetours.com


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

EXCLUSIVE TOURS
220512858
info@exclusivetours.cz
Olivova 2096/4, Praha

Firemní články

Splňte si svůj sen a vydejte se na 21denní cestu kolem světa

2.8.2017

Když se řekne dovolená snů, mnoho lidí si vybaví dny strávené na běloskvoucích plážích, na lehátku, s koktejlem či čerstvým kokosem v ruce. Stále více ale přibývá milovníků cestování, kteří chtějí na svých cestách vyzkoušet něco naprosto jedinečného.

Sháníte netradiční dárek pro někoho, kdo má rád exkluzivní zážitky? Darujte mu je!

21.12.2016

Jedinečné okamžiky můžete prožít díky Exclusive Tours, týmu zkušeným travel designérů. Můžete si díky nim například navrhnout svůj vlastní parfém. Tento jedinečný zážitek nabízí britská rodinná společnost se skoro již 300 letou tradicí – Floris London.

Exclusive Tours

PROŽIJTE 72 HODIN V AMSTERDAMU S EXCLUSIVE TOURS

26.5.2016

Čas na dovolenou se kvapem blíží, ale vy jste už teď unaveni věčným shonem a stresem? Co takhle zajet si na pár hodin do překrásného města Amsterdam a strávit tam nezapomenutelných 72 hodin?

BAREVNÁ A ROZTANČENÁ FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE

12.1.2016

Unikátní místa k potápění, nádherné pláže, deštné pralesy i vodopády - to vše najdete na exotickédovolené na souostroví Francouzské Polynésie. Oblast Francouzské Polynésie se rozkládá na cca 130 atolech a ostrovech a celková plocha je velká jako Evropa.

UGANDA A BOHATSTVÍ JEJÍCH PŘEKRÁSNÝCH NÁRODNÍCH PARKŮ

30.12.2015

Winston Churchill nazval Ugandu „barevnou perlou Afriky". Uganda je plná úžasných scenérií. Najdete zde savany se slony a antilopami, zdravé pralesy rozprostírající se na místních pohořích, výhledy na hluboká jezera a co je nejúžasnější - volně žijící populaci horských goril.

NECHTE SE ZLÁKAT MÍSTEM, KDE SE ZRODILA BOHYNĚ LÁSKY

29.12.2015

Kypr, to je krásný ostrov, plný volného prostoru, nádherných pláží a příjemného podnebí. Není náhoda, že byl právě tento ostrov, dle starých bájí, místem, kde se z moře zrodila bohyně lásky Afrodita.

DUBAJ, POHÁDKOVÉ MĚSTO LUXUSU A BÍLÝCH PLÁŽÍ

28.12.2015

Dubaj ohromí svým luxusem každého návštěvníka. Je to hlavní město stejnojmenného emirátu, který je součástí federace Spojených arabských emirátů. Fantastické stavby a moderní technologie útočí na každém kroku.

NAVŠTIVTE ROMANTICKÝ OSTROV SVATÁ LUCIE

18.11.2015

Vítejte na jednom z nejkrásnějších ostrovů Karibiku. Ostrov Svatá Lucie nabízí tropickou přírodu jižně od Martiniku v souostroví Malých Antil. Od ostatních ostrovů se odlišuje hlavně horami, které se nachází ve vnitrozemí. Hory pokrývá tropický prales, ve kterém se vyskytuje mnoho druhů ptáků.

OSTROV MOOREA JE PERLOU FRANCOUZSKÉ POLYNÉSIE

2.11.2015

Tahiti a Bora Bora zná minimálně podle názvu každý, protože patří mezi vyhledávané a navštěvované destinace. Pouhých 17 kilometrů od Tahiti se však nalézá opravdová perla Francouzské Polynésie. Ostrov Moorea.

ZAŽIJTE OKOUZLUJÍCÍ AFRIKU PŘI PLAVBĚ PO DELTĚ ŘEKY OKAVANGO

15.10.2015

Botswana. Africká země, která ukrývá nejpůsobivější místo celé Afriky – deltu řeky Okavango, největší vnitrozemskou delta světa.

HALONG BAY - MÍSTO, KDE SE DRACI NOŘÍ DO MOŘE

15.10.2015

Mystická zátoka Halong Bay se nachází ve Vietnamu v Tokinském zálivu. Je to překrásné, magické a uklidňující místo, které stojí za to navštívit. Zátoka s mnoha ostrůvky a vápencovými skalami, které jsou porostlé bujnou vegetací, zaútočí v mlžném oparu na vaše smysly.

Official Press Release

UŽIJTE SI FASHION WEEK Z PRVNÍ ŘADY

24.2.2015

Milujete módu? A co si tak vychutnat skutečnou krásu, luxus a extravaganci pořádně z blízka. Exclusive travel umožní všem fajnšmekrům vidět Fashion Week s těmi nejlepšími módními tvůrci světa pěkně z blízka.

Official Press Release

NÁKUPY BUDOUCNOSTI V MONTE CARLU JSOU IDEÁLNÍ NEJEN NA VALENTÝNA

26.1.2015

Chcete pro své milované pořídit vskutku jedinečné luxusní dárky? Je přitom zcela jedno, zda na Valentýna anebo ze zcela jiného důvodu. Spojte příjemné s užitečným a udělejte si výlet do Monaka.

Official Press Release

PODZIMNÍ DOVOLENÁ LÁKÁ STÁLE VÍCE ČECHŮ

30.9.2014

Letošní letní dovolenková sezóna dospěla do svého finiše, je čas myslet na tu podzimní…
Čím dál oblíbenější jsou vedle teplých destinací i tematické výlety gastronomického rázu, návštěvy metropolí či výpravy za dobrodružstvím a kulturou. I podzimní rekreaci je zapotřebí objednat si včas. 

Official Press Release

RESORTY VHODNÉ PRO LUXUSNÍ DOVOLENOU VE VIETNAMU

25.8.2014

Je škoda, že Vietnam doposud nebyl turisty objeven stejně jak Thajsko anebo Malajsie, ale možná je to i dobře, protože díky tomu tak stále neztratil své kouzlo. Dovolená ve Vietnamu vás zve na různorodou dovolenou, při níž můžete ležet jen tak na pláži anebo cestovat ze severu země směrem na jih. Krása země spočívá v její rozmanitosti.

Official Press Release

RODINNÁ DOVOLENÁ V EVROPĚ BEZ NESNÁZÍ

29.7.2014

Léto je v plném proudu a s ním i prázdniny. Je prostě čas rodinných dovolených. Balíte si zavazadla, abyste se vydali vstříc své vytoužené dovolené? Nezapomeňte, že cestování s dětmi má své úskalí. Poradíme vám, jak se jim vyvarovat. Vše je totiž o tom, jak si to promyslíte a naplánujete. Inu, jak se říká „Kdo je připraven, není překvapen.“

Official Press Release

EXCLUSIVE TOURS VÍ, JAK CESTUJÍ BOHATÍ A KAM JE DOBRÉ SE LETOS PODÍVAT

16.6.2014

Víte, že dobře zajištění Češi si stále raději a častěji dopřávají komfort na vysoké úrovni? Dokazuje to fakt, že trh luxusního cestování u nás meziročně roste o desítky procent. Průměrná cena luxusní dovolené se v současné době pohybuje okolo 345 000 korun a její průměrná délka pak činí cca 9 dní.

Official Press Release

ŘEKNĚTE SI ANO NA PLÁŽI V DOMINIKÁNSKÉ REPUBLICE

28.4.2014

Chystáte svatbu a přemýšlíte o nějaké exotické variantě? Řekněte si „ano“ na pláži v Dominikánské republice

Official Press Release

EXCLUSIVE CONCIERGE ZAŘÍDÍ SVATÉHO VALENTÝNA PRO NÁROČNÉ

22.1.2014

Rádi byste potěšili svou drahou polovičku na svatého Valentýna, ale nezbývá vám čas? Stačí vytočit kouzelné číslo, na jehož konci vám bude naslouchat osobní concierge, aby splnil každé vaše přání. Zajistí téměř vše, nesplnitelné úkoly jsou pro něj výzvou. S Exclusive Concierge můžete navštívit místa, kam je obvykle obtížné se dostat.

Official Press Release

NETRADIČNÍ VÁNOCE V SOUKROMÍ VLASTNÍ VILY NA EXOTICKÉM OSTROVĚ

6.11.2013

Chcete se vyhnout předvánočnímu stresu a užít si konec roku v kruhu svých nejbližších, přitom si odpočinout a neslevovat ze svého komfortu? Exclusive Tours, leader v luxusním cestování, nabízí exotické dovolené ušité na míru individuálním představám a požadavkům.

Official Press Release

EXCLUSIVE TOURS: NEVŠEDNÍ ZÁŽITKY Z NAKUPOVÁNÍ

3.11.2013

Snad každý již někdy zatoužil nakupovat bez zbytečného čekání u pokladen, tlačení se ve frontách a v pohodlí bez okolního šrumu. Splnit takovéto přání si můžete s Exclusive Tours. Zajistí pro vás návštěvu butiků a vybraných nákupních galerií v čase pouze pro zvané.

Official Press Release

ZIMNÍ GOLF: NEJLEPŠÍ GOLFOVÉ DESTINACE PRO ZIMNÍ SEZÓNU

30.10.2013

Pokud nechcete přes zimu zůstat bez svého oblíbeného sportu, budete se muset vydat někam za sluncem – třeba do jedné z těchto pěti destinací.
 
 
Mauricius

Official Press Release

OBJEVTE MALAJSII S EXCLUSIVE TOURS

20.8.2013

Malajsie leží v srdci jihovýchodní Asie a její rozmanitost již učarovala nejedné cestovatelské duši. Moderní metropole Kuala Lumpur se všemi mrakodrapy kontrastuje s ostrovem Borneo, jenž je pokrytý tropickými džunglemi s volně žijícími orangutany.

Official Press Release

EXCLUSIVE TOURS: LUXUSNÍ PLAVBY S NADSTANDARDNÍM SERVISEM

11.8.2013

Češi stále častěji tráví svou dovolenou na palubách lodí s cílem poznat zajímavé destinace. Obecně je tento způsob trávení volného času považován za luxusní, ale i zde jsou rozdíly. Tisíce lidí na jedné palubě, kasino a diskotéka 24 hodin či kajuty bez oken. To jsou jen střípky z toho, co pobyt na většině velkých lodí může nabídnout.

Official Press Release

NEJLEPŠÍ GOLFOVÁ DOVOLENÁ? PARADIS HOTEL & GOLF CLUB NA MAURICIU!

23.7.2013

Hotel se nachází mezi historickým pohořím Le Morne a jednou z nejkrásnějších lagun Indického oceánu. Méně větrné západní pobřeží Mauricia vyhovuje méně zkušeným golfistům i jejich nehrajícím partnerům. Na pláži je pozvolný vstup do vody, ideální pro děti, vlny nejsou vysoké a v moři se dá dobře plavat.

Official Press Release

DIVOKÁ PŘÍRODA S EXCLUSIVE TOURS

18.6.2013

Návštěva Afriky zanechává v každém cestovateli řadu vzpomínek, ke kterým se rád vrací. Přeci jen se každému nepodaří stanout tváří v tvář horským gorilám, přiblížit se na dosah ruky některým z nejobávanějších predátorů, projet se na slonovi či pozorovat tisíce migrujících zeber.

Official Press Release

MELIÁ LA QUINTA GOLF & SPA: NEJLEPŠÍ GOLFOVÁ DOVOLENÁ NA STARÉM KONTINENTĚ

6.6.2013

Jeden z nejlepších hotelů v Andalusii se nachází přímo v golfovém údolí Marbella, obklopený vrcholky Sierra Blanca, asi 5 km od písečných pláží Costa del Sol. Letiště v Malaze je vzdáleno asi 35 minut jízdy autem. Pro golfisty je to skvělá základna.

Official Press Release

Z DUBAJE DO ABÚ DHABÍ: SVEZTE SE NA OKRUHU FORMULE 1

11.4.2013

Abú Dhabí, hlavní město Spojených arabských emirátů, stojí za několikadenní výlet, ale těžiště dovolené by stále mělo zůstat v Dubaji, která nabízí pestřejší nákupy a atrakce a rozvinutější společenský ruch.

Official Press Release

LÉTÁNÍ V PRÉMIOVÝCH TŘÍDÁCH

17.2.2013

Chystáte se cestovat letadlem a nevíte, jakou třídu zvolit? Jistě jste již slyšeli o komfortním cestování v oblacích se znamenitým servisem, nebo jste měli možnost jej přímo vyzkoušet. Co jsou to prémiové třídy, proč se vyplatí v nich cestovat a jak vůbec vypadají?

Official Press Release

NA MAURICIUS S EXCLUSIVE TOURS

6.2.2013

Co se vám vybaví, když se řekne Mauricius? Většina lidí zná tuto destinaci v Indickém oceánu jako ostrov s překrásnými bílými plážemi, tropickou vegetací a světoznámým rumem. Trochu se však podceňují širší možnosti, které tento ostrov nabízí.