Spodní prádlo Le Chaton - když umíte být ženou

Ondřej Petera
08. Říjen 2019

Hledáte ve všech směrech dokonalé spodní prádlo? Krásné, z kvalitních materiálů, s propracovanými střihy a navíc skvěle padnoucí? Pak je pro vás Le Chaton jasná volba. V obchodech Le Chaton najdete široký sortiment spodního prádla a nejen to. Od nádherných podprsenek, kalhotek a plavek až po noční košilky, svetříky, punčochy a jiné elegantní oděvy a doplňky.

První obchod Le Chaton otevřela zakladatelka společnosti Helena Konarovská po letech sbírání zkušeností v roce 2003 v Opletalově ulici 18 v Praze. Hlavní motivací bylo nabídnout ženám kvalitní sortiment ve všech velikostech. Dnes je považována za expertku na dámské poprsí a v obchodech Le Chaton díky tomu najdete podprsenky až do velikosti J. 

Le Chaton nabízí prádlo a plavky věhlasných světových značek jako jsou Lise Charmel, Chantal Thomass, Andres Sarda, Simone Pérèle, Ritratti, Panache, PrimaDonna, Agua Bendita, Maaji, Gottex a mnoho dalších. Setkáte se zde s těmi nejkvalitnějšími materiály. Jedním z nich je například krajka Leavers z Calais nebo švýcarská výšivka z oblasti Saint Gall. Na několika modelech můžete obdivovat také speciální Guipure výšivky a samozřejmostí jsou také hedvábné kousky, ať už jde o spodní či noční prádlo.

Tato rodinná firma nezůstala jen u jednoho obchodu, ale postupně se rozšiřuje. Dnes můžete navštívit 3 kamenné prodejny v Praze, jednu v Plzni a jednu také v Dolních Břežanech. Samozřejmostí je i e-shop na stránkách společnosti. Zároveň spravují svůj vlastní magazín, kde se můžete dočíst různé novinky a tipy z oblasti spodního prádla, módy a jiných lifestylových témat.

Ať už hledáte klasiku nebo opravdu luxusní kousky a Le Chaton jste ještě nenavštívila, doporučujeme do některé z těchto prodejen zavítat a nechat se vtáhnout do světa krásného prádla. Jejich cílem je poradit vám hlavně s výběrem správné velikosti a střihem, který je pro vaše tvary nejvhodnější, což je i v dnešní době pro ženy často oříšek. Každá žena by měla vědět, jak správná velikost vylepší její křivky a dokáže doslova zázraky s jejím sebevědomím.