SPRING YOGA DAY

Spring Yoga Day
Začátek akce
23. 03. 2019 07:00
Konec akce
23. 03. 2019 21:00
Místo konání
Vila Lanna, V Sadech 1, Praha
Přejít na Web & koupit vstupenky
Cena vstupenek
Dress Code

DALŠÍ ZE SÉRIE ÚSPĚŠNÉHO PROJEKTU YOGA&SPECIAL PLACES SEUSKUTEČNÍ TRADIČNĚ NA SPECIÁLNÍM MÍSTĚ. ÚČASTNÍCI SE MOHOU TĚŠIT NA KRÁSNÉ PROSTORY VILY LANNA.

Jógové studio Yoga Movement ve spolupráci s učitelkou jógy Klárou Pokornou pořádá již pátou zastávku svého úspěšného projektu Yoga&Special Places. Spring Yoga Day, jak se jarní část nazývá, proběhne 23. března a návštěvníci se mohou těšit nejen na krásný a ojedinělý prostor, jehož výběr je vždy velmi specifický, ale také na spoustu zajímavým lekcí a workshopů. Zajímavostí bude například jarní očistný rituál, či lekce jógy určená pro seniory. Tentokrát se projekt zaměří na podporu obecně prospěšné společnosti Pomocné tlapky, která se zabývá chovem, předvýchovou a výcvikem asistenčních psů.

Yoga & Special Places je charitativní událost, která propojuje zajímavá a netradiční místa s jógou. „Pro jarní edici jsem si vybraly krásné prostory Vily Lanna, která se nachází na Praze 6. Interiéry této krásné budovy nás nadchly hned při vstupu do haly a doufáme, že se budou líbit i všem návštěvníkům. Vila je jedinečná především svými freskami na stěnách a ojedinělou architekturou,“ říká Adéla Porubská, majitelka studia Yoga Movement.
Zároveň se projekt snaží ukázat, že jóga může být opravdu pro každého. V programu jarní edice si každý proto najde „to své“. Zahrnuje vše, co naše tělo potřebuje – klidné lekce zaměřené na protažení, dynamické na posílení, specifické sekvenční lekce zaměřené na jarní očistu celého těla, nebo meditaci. „S každou edicí se snažíme jít o kousek dál a vymýšlet stále nové a netradiční lekce jógy i doplňkové workshopy. Návštěvníkům nabídneme nejen tradiční lekce, které povedou i dvě zahraniční lektorky, ale také netradiční workshopy se specifickým zaměřením. A návdavkem pomůžeme dobré věci. Získané prostředky věnujeme na podporu činnosti  becně prospěšné společnosti Pomocné tlapky,“ dodává Klára Pokorná, spolu-zakladatelka projektu.

V rámci jarní edice si návštěvníci mimo jiné mohou zacvičit s jogínkou Arianou Santucci, která vede své lekce v Londýně nebo Bhavnou Rani z Indie, která žije již delší dobu v Praze, ale vůně indických krajů a tradic vnáší do svých lekcí neustále a s lehkostí. Z doplňkových workshopů stojí za zmínku jóga s názvem „Take your grandma to yoga class“, která je určená všem babičkám a je důkazem, že jóga je opravdu pro každého a dá se cvičit v jakémkoli věku. Zajímavostí bude i „Yoga for Runners“, která ve spolupráci s duem Running2 vytáhne všechny cvičence na jarní běh. Nebudou chybět ani oblíbené lekce Kláry Pokorné a Adély Porubské, které patří mezi nejnavštěvovanější. Jogínky si společně pro jarní edici připravily navíc očistný rituál, který nese název Spring Ceremony. Návštěvníci se také mohou těšit na skvělé občerstvení v podání vegetariánského bistra Mikyna, kteří jsou partnerem akce Spring Yoga Day.
 

Fotogalerie