Staňte se nebezpečně krásnou a svůdnou femme fatale s vůní Si Passione!

Redakce Luxus.cz
13. Květen 2019

Parfémovaná voda Giorgio Armani Si Passione z roku 2017 je inspirovaná půvabnou a zároveň silnou dámou s nezávislou duší. Tato vůně se hodí k nošení po celý rok. Získá si sebevědomou asertivní ženu, která přesně ví, co chce, ví, kdy říci ano a kdy ne. Parfémovaná voda Si Passione má výrazně červené zbarvení, které ztělesňuje vášeň, podobně jako rudá rtěnka, s kterou se výborně doplňuje.

Parfém Giorgio Armani Si Passione vás v prvních minutách překvapí tóny hrušky, černého rybízu a grapefruitu, které jsou okořeněné špetkou růžového pepře. V jeho srdci dřímá růže, jasmín a otočník, k nimž se připojuje sladký ananas ruku v ruce s vanilkou, cedrem, pačuli a ambrovým dřevem v závěru. Vůně je plna výrazných a smyslných složek, které vydrží na vaší pokožce mnoho hodin.

Stejně jako dnes již kultovní vůni Si z roku 2013 i tuto luxusní parfémovanou vodu uvedla na trh slavná hollywoodská herečka Cate Blanchett. Chcete projevit svou vášeň a sílu a naplno rozehrát svádivé hry? Naneste na pulzní body pokožky pár kapek parfémované vody Sì Passione, oblékněte se do červených šatů, nazujte lodičky s vysokými podpatky a namalujte si rty rudou rtěnkou. Můžete směle vyrazit do společnosti – nikdo vám neodolá!

 

Elnino.cz