Strhující dámská kolekce jaro/léto 2022 od Louis Vuitton

10. Leden 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 20237

Ani jsme se nenadáli a opět nám začal nový rok – pro většinu z nás je to rozhodně dobrá zpráva, neboť v novém roce chceme vždy dokázat něco velikého, dáváme si předsevzetí a chceme dosáhnout našich snů. Především ale přichází vždy i nová móda a opět se můžeme těšit na teplé jarní a letní dny, kdy si na sebe oblékneme ty nejlepší kusy oblečení v celém roce a ukážeme světu, že to právě my jsme ti nejkrásnější s nejlepším módním vkusem.

I známá luxusní značka Louis Vuitton přichází s novým oblečením a doplňky, a co takhle si něco povědět o jejich nové dámské kolekci pro jaro/léto roku 2022, která bude opět jako každá jiná strhující, nevšední a neokoukatelná.

Nejjednodušší bude, když si povíme, jak svou kolekci pro jaro/léto 2022 popisujeme sama značka: Touha po transmisi. Kolekce pro sezónu jaro/léto 2022 je pozvánkou do maškarního reje Času. Dnes večer není čas vůbec důležitý. A zároveň je vším. Význam v něm ztrácí funkce a zákony. Na scénu přichází móda. Den přechází v noc. Prostý oděv se mění v přepychový. Od zítřka až k dnešku. Moment přítomnosti. Móda jako cesta. Zážitky z oblékání, hlas, který zní dál a dál. Odpočítávání začíná, stojíme vždy o jeden krok před ostatními. Transformativní kreativní fúze generací. Živoucí tok stylu. Noc bude ještě krásnější.

Nezameškejte tedy příležitost obléknout se nevšedně a luxusně a strhnout pohledy všech ve vašem okolí se značkou Louis Vuitton!

Galerie

Rozhovory

Louis Vuitton