SUMMER SPLASH POP-UP by ANNA REKUA

Redakce
27. Červenec 2021
Čtenost článku je: 13147 [?]

Pokud se chystáte na vytouženou dovolenou a hledáte dokonalé plavky, máte nyní možnost vyzkoušet a zakoupit ikonické plavky značky ANNA REKUA v rámci letního pop-up store v INKA Beauty Clinic v Pařížské ulici v Praze. Těšit se můžete na nové barevné modely z luxusního třpytivého lurexu, které z vás udělají bohyni na pláži i u bazénu.

Oblíbené modely plavek s vysokým pasem, zavazovací bikini i sexy jednodílné modely jsou nově k dispozici v paletě krásných barev a dají se i vzájemně kombinovat podle vašeho přání. Plavky z kolekce Anna Rekua se staly must-have kouskem díky kombinaci dokonale padnoucích střihů, luxusních materiálů a nadčasového stylu. Každá žena je jiná, každá potřebujeme zakrýt nebo odhalit něco jiného a zvláště v létě chceme vypadat co nejlépe, proto si plavky můžete dokonce nechat vyrobit nebo upravit na míru přesně pro vaši postavu. 

A navíc – k dokonalým plavkám můžete v INKA Beauty Clinic doladit i dokonalé tělo. Pomocí oblíbeného přístroje hollywoodských celebrit vám zde dokáží odstranit přebytečný tuk a zdokonalit postavu během rychlé terapie. Technologie Exilis funguje jako neinvazivní liposukce a dají se s ní vylepšit všechny problémové partie. Ošetření nevyžaduje žádnou rekonvalescenci, proto je ideální i v létě. 

V rámci pop-up store můžete kromě plavek vyzkoušet i beachwear modely, hedvábné šaty, sukně a topy, které se hodí na dovolenou i na horké dny ve městě. Kolekce ANNA REKUA je vyrobena z pečlivě vybraných materiálů z lokálních a udržitelných zdrojů. Značka je založena s ohledem na udržitelnost, a proto se většina modelů vyrábí až po jejich objednání, tzv. made-to-order. 

Pro návštěvu ANNA REKUA pop-up store si sjednejte osobní schůzku na: anna@annarekua.com 

ANNA REKUA

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže