Supermodelka Kurková představila v NYC ikonickou kolekci dětského zboží

Redakce Luxus.cz
05. Březen 2019
Čtenost článku je: 14928 [?]

Čisté linie i extravagantní vzory oslnily hosty velkolepého hvězdného večírku ve slavném newyorském podniku 10 Corso Como. Česká supermodelka Karolina Kurková spojila síly s nejvýznamnějším Čechem na poli dětského zboží Martinem Pošem, zakladatelem lifestylové značky CYBEX, a k příležitosti svých 35. narozenin představila oslňující kolekci kočárků, autosedaček a dětských nosítek. Kolekce CYBEX by KAROLINA KURKOVA je k dostání již od 1. března.

Kurková, ikona světového módního průmyslu, ke své úspěšné kariéře před několika lety přidala ještě jednu zásadní roli, a to roli matky dvou dětí. Spojení se značkou CYBEX tak odstartovalo ikonickou spolupráci. 
„Naší misí je vytváření stylových a bezpečných produktů pro moderní rodiče a jejich propojení s inovativními technologiemi a módním odvětvím. Karolina do našeho projektu vnesla fantastickou energii a společne s její vášní pro veškeré její životní role vznikla jedinečná kolekce, která nadchne i ty nejnáročnější rodiče,“ prohlásil zakladatel společnosti CYBEX, Martin Poš.

 

Kolekci CYBEX by KAROLINA KURKOVA tvoří produkty PRIAM – luxusní cestovní systém 3 v 1; MIOS – odlehčený městský cestovní systém 3 v 1; CLOUD Z – inovativní polohovací autosedačka; a YEMA – stylové dětské nosítko, které podporuje přirozené propojení rodiče s dítětem. Kromě toho kolekce obsahuje i mnoho praktických doplňků.

 

Kolekci vévodí téma lásky. Designový, láskyplný polibek prostupuje kolekcí stejně jako odvážná škála barev. Stylové puntíky dodávají punc nadčasovosti a jsou symbolem vrtošivé hravosti. Kolekce částečně vznikla za použití recyklovaných vláken REPREVE®, která využívají materiálu shromážděného z až 31 recyklovaných PET láhví. Díky tomuto postupu se CYBEX zařazuje mezi značky, kterým záleží na ochraně životního prostředí. Značka tak opravdu kráčí ve stopách svého sloganu CYBEX – pro rodiče zítřka.
 

Cybex