Svatební Expo leden/únor 2020

Svatební expo
Začátek akce
31. 01. 2020 15:00
Konec akce
01. 02. 2020 18:00
Místo konání
Hotel International Prague, Koulova 1501/15, Praha 6
Přejít na Web & koupit vstupenky
Cena vstupenek
80 Kč
130 Kč
290 Kč
Dress Code
- Není Určen -

Nejexkluzivnější svatební veletrh v České republice, se zaměřením nejen na snoubence z Prahy a okolí, ale z celé ČR a nově i ze zahraničí. První ročník proběhl v listopadu 2011.

Elegantní akce v prostorách luxusního hotelu klade důraz na obřadní místa a svatební hostiny, svatební šaty, květiny, prsteny, dorty, svatební foto a video, ochutnávky vín a další.

Již při vstupu dostanete zdarma Svatební Expo Magazín, plný článků, užitečných rad a tipů, včetně profilů a kontaktů na jednotlivé vystavovatele a plánek celého veletrhu s jeho programem. Slečny na welcome desku vás mile přivítají, vysvětlí a ukáží vám, jak se zorientovat v pláncích, abyste prošli celým veletrhem a nic vám neuniklo. U vstupu se také
můžete zdarma zapojit do tomboly s hromadou skvělých cen od našich vystavovatelů.

Návštěvu si také můžete maximálně užít například se skleničkou vína od našich vinařů, s úžasným koktejlem, který vám namíchají profesionální barmani či vynikající kávou z mobilní kavárny, doplněné ochutnávkou jídla od cateringových firem a cukrářů.

Neváhejte dorazit i s vašimi dětmi! Svatební Expo je vhodné i pro ty nejmenší návštěvníky, a to díky celé jedné naší veletržní sekci zvané „děti na svatbě“, jejíž součástí je i dětský koutek.

Nenechte si ujít tuto velkolepou akci a příležitost získat inspiraci, a zároveň využít mimořádné slevy od vystavovatelů.

Fotogalerie