Svatební šaty, ve kterých se budete cítit jako nikdy

Hana Benešová
07. Únor 2019

Svatba je důležitou životní událostí. V ten den musí být vše dokonalé, včetně nevěstiných šatů. Pokud svatbu plánujete a chcete, aby byl vás den dokonalý, svěřte se odborníkům. Jedním z nich je designérka Kristýna Kottová.

Obléká nevěsty, družičky i maminky. Svoji značku Veršatyl založila roku 2013 a postupně se stala specialistkou na svatební šaty. Zakládá si na kvalitních materiálech, pečlivém zpracování a padnoucím střihu podle představ nevěsty a jejích proporcí. 

 

Designérka s oblibou říká, že když připravuje svatební šaty, musí potlačit designerské ego a pochopit přání a představy nevěsty. V ateliéru tak vznikají kousky, ve kterých se nevěsta ve svatební den cítí výjimečně, krásně a pohodlně.

Pod značkou Veršatyl vznikají díla z nejkvalitnějšího italského hedvábí propracovaná do nejmenších detailů včetně ozdoby do vlasů či podvazku. Protože je škoda, aby tato šaty zůstaly po svatbě ležet ve skříni, Veršatyl vám je lehce přetvoří tak, aby vás mohly tešit i v běžných dnech. Investujete tedy do dvou překrásných šatů s nálepkou slowfashion a udržitelnosti.

Délka tvorby šatů od schůzek a navržení šatů až po výsledek samotný se pohybuje okolo 2-3 měsíců a představuje zhruba 6 zkoušek. Pokud tedy plánujete svatbu tento rok, je nejvyšší čas začít řešit svatební šaty.

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor