TABLET LENOVO A8-50 JE U NÁS JIŽ DOSTUPNÝ

Michal Hutta
02. Duben 2014
Čtenost článku je: 16452 [?]

Společnost Lenovo představuje vysoce mobilní novinku mezi tablety řady A. Lenovo A8-50 vyniká svým ladným designem v různých barevných provedeních. Hodí se především pro surfování na internetu, poslouchání hudby a hraní jednoduchých her. Jeho malé rozměry, nízkou hmotnost a dlouhou výdrž na baterii ocení především uživatelé, kteří často cestují.

8palcový tablet A8-50 přichází s operačním systémem Android 4.2, který bude možné upgradovat na Android KitKat 4.4. O bezproblémový chod zařízení se stará čtyřjádrový procesor MTK 8382 s taktem 1.3 GHZ. Ostrý obraz při sledování filmů či seriálů nabízí HD IPS displej (1280 x 800) a perfektní zvuk zajišťují dva přední reproduktory s Dolby®.

Stylová novinka z řady A váží jen 360 gramů a vydrží na baterii až 8 hodin, což je dostatečná doba pro den strávený na cestách. Volitelně je k dispozici s 3G, takže uživatelům nic nebrání v tom, aby byli neustále ve spojení se svými přáteli a mohli s nimi sdílet své každodenní zážitky. Díky přední 2MP a zadní 5MP kameře mohou uživatelé navíc zachytit jedinečné okamžiky ve svém životě.

Tablet zároveň nabízí řadu přeinstalovaných aplikací včetně DOit aplikací SHAREit pro sdílení informací mezi více zařízeními a SYNCit, která umožňuje zálohovat a obnovovat kontakty, SMS zprávy a záznamy o hovorech. Uživatelé si mohou vybrat tablet v různých barevných provedeních, a to v červené, bílé, námořnické modré a žluté, a přizpůsobit tak tablet svému stylu.

Dostupnost

Tablet Lenovo A8-50 je u nás dostupný za cenu od 3 999 Kč s DPH, model s 3G od 4 699 Kč s DPH.

O společnosti Lenovo

Lenovo, společnost s obratem 34 miliard USD, je největší výrobce počítačů na světě a lídr v PC Plus éře, který poskytuje uživatelům ve více než 160 zemích špičkové produkty a služby postavené na moderních technologiích. Lenovo patří celosvětově k lídrům v oboru, a to díky zaměření na výzkum, vývoj, inovace a kvalitu. Uživatelům nabízí kvalitní služby a produkty s bezpečnostními nástroji a uživatelsky přívětivými technologiemi. Vedle etablované řady business notebooků ThinkPad rozšířilo Lenovo své portfolio také o řadu IdeaPad, určenou převážně domácím uživatelům. Tyto notebooky nabízí špičkové technologie ruku v ruce s čistými liniemi, lehkostí a moderním designem. Lenovo má ve své nabídce i All-in-One počítače ThinkCentre a IdeaCentre, pracovní stanice, servery a řadu dalších počítačových doplňků. Hlavní výzkumná centra společnosti Lenovo se nachází v japonském Yamatu, čínském Pekingu, Šanghaji a Šenzenu a v americkém Raleighu.

                                                                                                                                                    www.lenovo.cz.

LENOVO