TAXIS BEACH POLO 2019

Taxis beach polo
Začátek akce
16. 08. 2019 15:00
Konec akce
18. 08. 2019 16:00
Místo konání
Dostihové závodiště Pardubice, Pražská 607, Pardubice
Přejít na Web & koupit vstupenky
Cena vstupenek
1 500 Kč
10 000 Kč
Dress Code
- Není Určen -
#TaxisPolo

Pro přidání fotografie do galérie přidejte k svoji fotce na Instagramu tenhle hashtag.

Zveme vás na v Česku vůbec první pólo turnaj na "pláži" – Taxis Beach Polo 2019. Je to již třetí turnaj ze série TAXIS POLO GRAND SLAM, který se koná na Dostihovém závodišti v Pardubicích.

Golf, jachting, pilotování letadel nebo kiting jsou jistě atraktivními sporty, kde se potkávají i zajímaví lidé, ale co pólo? Už jste někdy byli na zápase koňského póla? „Pólo handicap je vaše vstupenka do světa“, pravil jednou slavný britský státník Winston Churchill.

​Koňské pólo se hraje v Česku od roku 2006 a postupně je na velkém vzestupu. Pokud jste ještě na pólu nebyli, máte jedinečnou možnost jej navštívit a stát se jeho partnerem. Na Pardubickém závodišti proběhne v roce 2019 celá série pólo zápasů. A tak si užijete pólo nejen na trávě, ale také na sněhu či písku – tzv. Beach Polo, které se koná 16. až 18. srpna. Hlavními pořadateli turnaje jsou Aviator Polo Club a Dostihové závodiště Pardubice, záštitu nad turnajem převzala Česká asociace hráčů koňského póla.

Finále Taxis Beach Polo turnaje probíhá současně s festivalem Friends Fest (www.friendsfest.cz), díky kterému bude na závodišti přes 17.000 lidí, večer pak koncert legendární americké zpěvačky SUZI QUATRO zakončený ohňostrojem. Pro partnery a jejich hosty bude připravený VIP POLO LOUNGE se skvělým cateringem a doprovodným programem jak pro dospělé, tak pro děti. Celý turnaj se koná pod záštitou Velvyslanectví Argentinské republiky.

 

Fotogalerie