TERRA PARNA, rodinné vinařství držící se moderních trendů

Redakce
21. Leden 2021
Čtenost článku je: 12956 [?]

Víno milujeme snad úplně všichni a těžko bychom hledali člověka, který by měl opačný názor. Jedná se o nápoj, který se pije prakticky všude a velikou tradici má samozřejmě i u nás v Česku a na Slovensku. Když si jen vzpomenete na chvilky, kdy jste v nějaké restauraci nebo kdy se nacházíte u svých známých, jistě vás ihned napadne, že se zřídkakdy stane, že by se tam nacházel někdo, kdo by neměl ke svému jídlu sklenku nějakého výborného vína. A kdo taková skvělá vína vlastně vyrábí? V našem dnešním článku si představíme skvělé slovenské vinařství TERRA PARNA, které si rozhodně hledí svých zákazníků.

Vinařství TERRA PARNA, které se nachází jen chvilku jízdy od Trnavy, vyrostlo pod nádherným svahem v obci Suchá nad Parnou, kde si kromě vychutnávání výtečného vína budete moci užívat i překrásných pohledů na pohoří Malých Karpat.

Zmiňovaná obec Suchá nad Parnou nese již dlouholetou tradici v pěstování vín, a tak je jasné, že TERRA PARNA se stalo ihned velmi oblíbeným vinařstvím, neboť pokračuje v této již zašlé tradici a ještě k tomu do vín vkládá moderní pojetí a luxus. Nyní již vinařství hospodaří na téměř 7 hektarech vinic, z nichž vychází jedny z nejlepších vín, která vůbec můžete na Slovensku ochutnat.

TERRA PARNA se řídí nejmodernějšími postupy výroby vín, aby tak vinařství drželo krok se všemi víny moderního světa. Díky TERRA PARNA se může prohlásit, že Slovensko začíná prosazovat trendy, které můžeme nalézt i v jiných zemích. Vinařství si lpí i na tom, že člověk musí sám dorazit a nechat se vtáhnout do úžasného vinného příběhu, užít si jeho vůni i chuť na vlastní kůži, aby věděl, jaké skvosty jsou zde vyráběny. A právě proto vinařství nabízí možnost ochutnávek jejich vín přímo v místě vzniku.

Dorazte do Terra PARNA i vy sami a užijte si eventy, které jsou zde jednou za čas pořádány – ať už se jedná o grilovačku přímo ve vinicích, festival Chutě Malých Karpat, Jazz ve vinohradě, Parna Párty nebo třeba vlastní soukromou degustaci. To vše je zde možné!

TERRA PARNA

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže