Thomas's Barber Shop nabízí klasiku i opravdový zážitek!

Hana Benešová
07. Únor 2019

V poslední době vzrostl zájem o klasická holičství, která jsou určena pouze mužům. Mužům, chlapům a pánům, jimž záleží na tom, jak vypadají. Takovým originálním klasickým holičstvím je pražský Thomas's Barber Shop. Břitvou zde holí od roku 2010 a jako první barbershop u nás se stal inspirací pro vznik dalších barbershopů v České republice.


 

Thomas's Barber Shop se zaměřuje pouze na muže. Toto designové holičství je místem, v němž se muži cítí dobře a zažívají zde při úpravě svého zevnějšku dokonalou relaxaci. Je salonem, kde se setkávají opravdoví chlapi.

V Thomas's Barber Shop nabízí ojedinělou službu – oholení klasickou metodou s napařením hot towel, nebo-li horkým ručníkem. Přesně takové klasické oholení si dopřávali naši dědové. Díky zkušenému týmu Thomas's Barber Shopu se holení stane příjemným zážitkem, a nejen nutností. Skvělé je, že se sem nemusíte (ale můžete) objednat. Než přijdete na řadu, můžete si dát výbornou kávu nebo ještě o něco lepší whiskey.

 


 

V Praze naleznete pobočky Thomas’s Barber Shop již na třech místech – na Andělu, Karlově náměstí a v Pasáži Černá růže. Návštěva Thomas's Barber Shopu je také ideálním dárkem. Chcete-li tedy v blížící se svátek zamilovaných obdarovat vašeho gentlemana nevšedním dárkem, věnujte mu voucher do Thomas's Barber Shopu. Určitě ho potěšíte!