Thule, elegantní kočárky, kterými ohromíte

Redakce
21. Prosinec 2020
Čtenost článku je: 15107 [?]

Blíží se vám den, kdy se má narodit vaše ratolest, ale vy ještě stále nemáte vybraný kočárek, protože si nejste jisti, která značka by byla ta správná? Je jasné, že pro své dítko si budete přát jen to nejlepší s ohledem na jeho pohodlí, krásu a především bezpečnost. Přesně v takovýchto případech je pro vás k dispozici značka Thule, která patří bezprostředně mezi špičku ve výrobě kočárků.

Společnost Thule, která je na světě již přes 75 let, vám v dnešním článku přináší tipy na čtyři jejich kočárky, do nichž se vy i vaše batolátko zamilujete. Buďte díky značce Thule připraveni nejen na procházky po městě, ale i na dlouhé vycházky daleko od rušného prostředí – v lesnaté přírodě, kde se mnohdy chodí velmi špatně, natož s kočárkem. S Thule to ale bude hračka!

Ilustrační foto

Ilustrační foto

Thule Glide 2

Jste sportovec? Nechcete se omezovat? S kočárkem Thule Glide 2 rozhodně nemusíte! Jestliže nechcete končit s kondičním běháním a přejete si na stejný směr navézt i své malé děťátko, neváhejte – tento výkonný kočárek s aerodynamickým designem vám umožní snadné běhání po jakémkoliv terénu. Bezpečnost je samozřejmě na prvním místě, a proto je přední kolo kočárku velmi pevně uchyceno a navíc obsahuje integrovanou ruční brzdu.

Thule Glide 2

Thule Glide 2

Thule Urban Glide 2

Jste vášnivými turisty? Nebojte se, ani na vás značka Thule nezapomněla! Pořiďte si kočárek Thule Urban Glide 2 a vyrazte se svým děťátkem na procházku po oblíbené stezce nebo na projížďku po městě. A pokud se vám překvapení narodí hned dvě, není problém sehnat tento kočárek i v double verzi!

Thule Urban Glide 2

Thule Urban Glide 2

Thule Sleek

Zůstáváte povětšinou ve městě a neplánujete nikam příliš cestovat? Pořiďte si tak elegantní a pohodlný kočárek Thule Sleek, který se přesně hodí na společná dobrodružství ve vašem městě.

Thule Sleek

Thule Sleek

Thule Spring

Dalším městským kočárkem, který si rozhodně ihned zamilujete, je Thule Spring. Usnadněte si každodenní život a nenechte se omezovat – nákupy, cesty za rodinou či na autobus budou zkrátka hračka.

Thule Spring

Thule Spring

Thule

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Ilustrační foto
Thule Glide 2
Thule Urban Glide 2
Thule Sleek
Thule Spring

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže