Tiffany & Co. představuje Rose Gold Eau de Parfum

07. Říjen 2021 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14563

Nová vůně zachycuje optimistického ducha značky s olfaktorickou kompozicí, která je energická, zářivá a podmanivá. Nejnovější přírůstek do portfolia vůní Tiffany, který inspiruje všechny, aby viděli svět skrze tóny růžového zlata, vzdává hold ikonickým diamantovým brusům a vzácným klenotům značky Tiffany.

Zářivá a energií překypující vůně Tiffany & Co. Rose Gold Eau de Parfum je originální dílo mistra parfuméra Jeroma Epinetta ze společnosti Robertet. Vůně se otevírá ovocným černým rybízem ve spojení s růžovým pepřem a ovocem liči, které vytvářejí jiskřivou, hravou vrchní nótu. Srdcem vůně je akord modré růže, jedinečný hybrid s japonskou růží, který připomíná charakteristický odstín barvy Tiffany a dodává kompozici vůně jemnou květinovou auru. 

O zajímavý, hřejivý finiš se postará ambretové semínko, které se v základu mísí s hlubokým pižmem a kosatcem. Tato růžově zbarvená kompozice je uschovaná v zářivém skleněném flakonu který září esencí připomínající luxusní šperky Tiffany z růžového zlata a inspiruje se jeho legendárními diamantovými brusy. 

Složité fasetování na dně a rameni flakonu odráží mimořádnou řemeslnou zručnost řemeslníků Tiffany, kteří pečlivě pracují na tom, aby vynikla krása, živost a světlo každého kamene. Do designu flakonu jsou vyryty klíčové tóny vůně a jako výrazný kontrast je na elegantním kovovém límci s akcenty Tiffany Blue® vyobrazeno logo Tiffany & Co. Klasický obal Tiffany Blue® je také nově pojatý, ponořený do barvy růžového zlata.

Aby zachytila magnetickou energii elegantního růžového zlata, požádala společnost Tiffany o oživení kampaně legendárního fotografa Stevena Meisela. Modelky Fei Fei Sun, Kristina Grikaite a Anok Yai ztělesňují prostřednictvím Meiselova objektivu živého a moderního ducha vůně. Slavná vizážistka Pat McGrath a kadeřník Guido Palau byli přizváni, aby každému snímku dodali nečekaný osobitý přístup a styl. Jako doprovodné video ke kampani si luxusní dům vybral začínající umělkyni Ninu Nesbitt, která pro něj nazpívala novou verzi písně All You Need Is Love (Vše, co potřebuješ, je láska)

K dostání je nová vůně od 1.10.2021 v exklusivní předpremiéře v síti parfumérií Douglas CZ a SK, od 1.11.2021 pak i v síti parfumérií Sephora CZ a Marionnaud SK.

Tiffany Rose Gold 75 ml: 3585,- Kč / 137,2 EUR
Tiffany Rose Gold 50 ml: 2560,- Kč / 98,- EUR
Tiffany Rose Gold 30 ml: 2000,- Kč / 76,2 EUR

Galerie