Tiffany & Co. představuje žhavé novinky z kolekce Tiffany Lock

08. Červenec 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 07. 08. 2024

Společnost Tiffany & Co. oznamuje rozšíření oblíbené kolekce Tiffany Lock včetně žhavé novinky: ikonického náramku Lock v úzkém provedení. Kolekce Tiffany Lock, inspirovaná broží z roku 1883 s visacím zámkem, oslavuje původ motivu visacího zámku Tiffany vyjadřujícího, že je potřeba chránit to nejdůležitější, blízká spojení s nejbližšími lidmi, vzpomínky a lásku, což je ústřední princip společnosti Tiffany & Co. již od jejího založení v roce 1837.

Tato kolekce s univerzálním a nadčasovým designem byla vytvořena, aby chránila to, čeho si nejvíce vážíme, blízké lidi a milostné příběhy. Nyní Tiffany rozšiřuje současný sortiment a představuje ikonický náramek v elegantním úzkém provedení, který byl odborně navržen tak, aby obepínal zápěstí a na rozdíl od tradičních kruhových náramků po něm lehce klouzal. 

Úzké náramky Tiffany Lock jsou vyrobeny v šířce 4 mm a jsou k dispozici v bílém, růžovém a žlutém zlatě v celokovovém provedení nebo z poloviny v diamantové pavé variantě. Proces výroby těchto kusů je příkladem neochvějné snahy Tiffany & Co. o nejpreciznější techniku, kvalitu a dokonalost. Náramky Tiffany Lock jsou ukázkou jedinečné designové inovace a lze je nosit samostatně nebo je vrstvit na sebe a vytvářet tak různé estetické prvky.

Nejnovější iterace kolekce Lock by Tiffany budou k dostání od začátku července v prodejnách Tiffany & Co. po celém světě a na Tiffany.com.

Galerie