TIFFANY VALENTÝN - zásah přímo do srdce

Redakce
07. Únor 2018
Klenoty od Tiffany se staly symbolem pravé lásky. Butiky Tiffany jsou oblíbeným místem pro všechny zamilované, kteří zde vždy najdou to nejkrásnější. Ať už zde hledají drobný dárek pro radost nebo skutečný skvost z platiny a nejčistších briliantů, ten pravý valentýnský dárek si zde vybere každý...

I letos Tiffany nezapomíná na zamilované. V jeho letošní valentýnské kolekci představuje oblíbené náhrdelníky s nápisy Kiss a Love z kolekce Paloma's Graffiti a nové moderní náramky z kolekce Tiffany City HardWear.

V této speciální kolekci nechybí ani nejznámější symbol pravé lásky - legendární prsten Tiffany Setting. Novinkou je kolekce šperků s rubíny, které jejich nositelky rozzáří ve dne i večer. Skvěle se tyto šperky kombinují s kolekcí Tiffany T.

Ikonou stylu a luxusu je proslulá tyrkysově modrá krabička s bílou stuhou, v níž je ukrytý každý Tiffanyho šperk. Navždy již bude symbolem nezapomenutelných okamžiků plných lásky a očekávání...

Už pouhý pohled na ni dokáže rozbušit srdce žen po celém světě. A jejich obsah? Ten se stane dokonalou vzpomínkou na celý život.

Firemní články