Travel Planner zajistí zajímavou dovolenou na míru

Redakce
13. Srpen 2019
Čtenost článku je: 17570 [?]

Cestovní kancelář Travel Planner založil vášnivý cestovatel Omar Jamaein, který o vlastní cestovce snil už odmalička. Rozhodl se ale, že nezaloží další tuctovou cestovní kancelář, jejíž nabídka je tvořena katalogem, který nabízí již hotové zájezdy. Pravé kouzlo cestování je podle něj totiž v zájezdech vytvořených individuálně podle preferencí každého klienta, aby si svou dovolenou co nejvíce užil. Nabídku zájezdů, které je možné zakoupit, proto nelze nalézt v žádném katalogu – konečná verze zájezdu je hotová až po domluvě s klienty.

Na rozdíl od jiných cestovních kanceláří, které nabízí již vytvořený balíček dovolené, Travel Planner ho sestavuje až přímo s klientem, který jediný rozhoduje o tom, která místa chce navštívit. Ke každému klientovi se přistupuje individuálně a na základě jeho představě o zájezdu a určení orientačního rozpočtu je během bezplatné a nezávazné konzultace sestaven základní návrh, který informuje i o konečné ceně zájezdu.

Travel Planner nabízí zážitkové, tematické, relaxační, poznávací a další zájezdy v mnoha destinacích světa, ať už klient upřednostňuje odpočinkovou či adrenalinovou dovolenou. Může se jednat o klasické turistické okruhy, ale také o velmi specializované programy naplánované individuálně. Destinace čítají mnoho zemí světa nacházejících se v Evropě, Asii, Africe či Americe. Fantazii se meze nekladou a zkušený a odborný tým si poradí s každou dovolenou.

A proč cestovat právě s Travel Planner? Jednoduše řečeno – jsou to odborníci. Všichni coby vášniví cestovatelé mají praktické zkušenosti obohacené o vzdělání v oboru mezinárodních vztahů, mají pracovní zkušenosti z diplomacie a nabízí asistenční služby klientům v zahraničí.

TRAVEL PLANNER

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

TRAVEL PLANNER

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže