Trendy Lisabon s Martinhal Chiado

Hana Benešová
10. Leden 2019

Lisabon patří k nejslunnějším městům v Evropě a i teď na začátku roku je na jeho návštěvu ideální čas.Hlavní město Portugalska s námi spojuje přímá letecká linka, dokonce několikrát týdně, a je to dosud neobjevený turistický skvost.

A kde se ubytovat?

Perfektně umístěný je hotel Martinhal Chiado patřící do sítě rodinných portugalských hotelů s lokacemi jak u golfových hřišť, tak i moře. Majitelé mysleli při rekonstrukci a zařizování nejen na dospělé, ale i děti všech věkových kategorií.

 

Martinhal Chiado byl otevřen v roce 2016 jako první městský ElegantFamily Hotel přímo v centru staré části Lisabonu. 37 apartmá, dětský klub s bohatými službami a rodinná kavárna nabízí rodinám i párům perfektní zázemí pro objevování krás Lisabonu. Dětský Pyjama klub se zavírá až v půl dvanácté v noci, své ratolesti můžete bez obav nechat profesionálním chůvám a vyrazit na večeři či drink.

Více informací, včetně nabídky balíčků allinclusive ke stažení zde www.martinhal.com

Značka Martinhal v sobě snoubí luxus, design a pohostinnost s důrazem na rodinu a její individuální potřeby.

Zajímavosti o Lisabonu:

Prohlídku Lisabonu je nejlepší začít v samém středu města na náměstí Praça de Dom Pedro IV, kterému nikdo neřekne jinak než Rossio. Náměstí je obklopeno typickými kavárnami, kde si můžete relativně levně dopřát pravouportugalskou kávu s našlehaným mlékem galão a k tomu tradiční zákusek pastel de Nata.Najdete tu například nejdelší most Evropy i největší oceanárium.Milovníky gastronomie okouzlí Time Out Market, skutečný gurmet ráj pod jednou střechou otevřený do pozdních hodin.