NEWS & ARTICLES

Trumpová zářila ve Španělském sále

ARTICLE BY

Mediální bouře kolem návštěvy Ivany Trumpové je již nyní nahrazena střípky z Karlovarského filmového festivalu.
Poohlédněme se však o deset dnů zpět, a to spolu s hostitelem Janem Stružem, předsedou CZECH TOP 100, na jehož pozvání Ivana Trump do Prahy přijela a na Gala večeru firem a osobností České republiky převzala ocenění Ambasador České republiky.

Jak hodnotíte Gala večer CZECH TOP 100. Povedlo se vše, jak mělo?
Pro mne relativně lehká otázka, na kterou nemusím hledat dlouhou odpověď. Ano. Bylo to výborné a nejlepší, co jsme za dobu existence naší činnosti předvedli. Vše šlapalo jako hodinky, a důkazem toho jsou desítky děkovných mailů i sms, stejně jako ústních vyjádření účastníků.

“Dear Jan
I would like to sincerely thank you for all your assistance throughout my visit to beautiful Prague and for your endless effort in making the CZECH 100 Awards and Gala such a success. My grateful thanks to you and Ivanka and to all who assisted me in making my visit so welcoming. I had a wonderful time and have brought back many pleasant memories.
My best wishes to you and congratulations on a very well and organized event.

Ivana Trump”

Ocenění Ambasador České republiky převzali kromě Ivany Trump i Karel Gott, Miroslav Černošek a Pavel Kolář. Nebyli zastíněni osobou Ivany Trump?
Vůbec ne, naopak určitě největšího aplausu se od všech hostů večera dostalo Karlu Gottovi, ale i další dva pánové byli ovacemi poctěni. Zlatý slavík se o své zážitky z Gala večera podělil se svými příznivci na svém facebooku.

Vy jste se setkal s paní Trump poprvé? Jak na Vás působila?
Ano poprvé. Osobnosti tohoto typu a ze světa celebrit obyčejně předchází celá řada „gossips“, a to jak od přátel, nepřátel, nebo bulvárních medií.
K nám se také některé informace před jejím příletem dostaly, ale bez rozvádění podrobností musím prohlásit, že celý její pobyt v Praze byl pro nás výrazem elegance a upřímnosti, a já jsem doslova nadšen ze způsobu a formy, s nímž se zhostila pozvání na takovouto událost. Od uvítání na letišti až po odlet bylo vše excelentní. I osoby, které se staraly o její pobyt, řidiči, ochranka, kadeřnice, hotel, letiště, číšnici atd., si zaslouží prvotřídní hodnocení.

Měla bývalá manželka současného amerického prezidenta nějaké specifické požadavky, či dokonce hvězdné manýry?
Stran stravy se vždy těšila při obědě i při večeři na husu, nebo na svíčkovou. Nebyl jsem s ní u všech jídel, ale předpokládám, že nezůstalo jen u těchto typicky českých pokrmů. A hvězdné manýry? Spíše bych řekl nehvězdné požadavky. Byla velmi přísná, pokud se týká kontaktu s novináři. Chtěla si zachovat soukromí, a proto i na naše návrhy o rozhovory pro televizi, rozhlas, či další media odpovídala velmi obezřetně a s výjimkou fotografování odmítala setkání s reportéry.

Je známé, že Ivana Trump hovoří 5 jazyky. Jak dnes zvládá češtinu?
Prozradila, že několik týdnů před odletem do Prahy přiletěla na pravidelnou návštěvu New Yorku její maminka a tak si s ní vynutila konverzaci jen v češtině, aby se prý připravila na pobyt v Praze. Stále si udržuje krásný moravský dialekt, neodrodila se od češtiny jako např. Ivan Lendl svým americkým přízvukem. Nicméně, povedlo se ji roztomilé přeřeknutí při přebírání Ceny Ambasador České republiky, nad nímž se účastníci večera, i ona sama, s porozuměním zasmáli. V krátkém děkovném vystoupení řekla - “jsem strašně drahá Češka“. Chtěla ovšem říci -„jsem strašně hrdá Češka“. Pohotový moderátor večera Leoš Mareš vycítil toto přeřeknutí a spolu uvedli vše na pravou míru. Ale i tento moment přispěl k výborné atmosféře, smíchu i potlesku.

Bylo jejím přáním setkat se s nějakou významnou osobností ČR a naopak, chtěla se někomu vyhnout?
Naše Sdružení CZECH TOP 100, na jehož pozvání paní Ivana Trump do Prahy přijela, zajišťovala pouze oficiální program. Ale víme, že v rámci individuálního volna směla řada osobností o setkání zájem. Sešla se však například s prezidentem republiky Milošem Zemanem, s arcibiskupem Dominikem Dukou, hodně utajená byla schůzka s Andrejem Babišem a lobistou Karlem Muzikářem st. Rovněž se setkala se svými sportovními kolegy ze studentských let a podnikateli ze Zlína. Jedním z vyvolených byl i modní návrhář Osmany Laffita. Její program v Praze byl ovšem tak náročný, že jí nezbyl ani prostor na návštěvu rodného Zlína.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Czech top 100
724 673 744
info@czechtop100.cz
Revoluční 25, Praha

Firemní články

Výjimečný a nezapomenutelný. Jen tato slova vystihují ples CZECH TOP 100!

31.1.2018

Sobota 20. ledna byla v paláci Žofín skutečně výjimečná! Konal se tam totiž 6.ročník již tradičního plesu CZECH TOP 100. Ti, kdo sem zavítali, nemohli své účasti na plesu litovat. I letos se totiž potvrdilo, že ples CZECH TOP 100 je jedním z nejlepších plesů, které se u nás konají.

10 důvodů proč navštívit ples CZECH TOP 100

3.1.2018

Pokud stále nevíte, na jaký ples se v nadcházející plesové sezoně vydat, připravili jsme si pro Vás několik lákadel, která budou na prestižním plese, jenž pořádá CZECH TOP 100. Bude se konat již 20. ledna 2018, a to v pražském paláci Žofín. Už jen toto překrásné místo, kde se konaly premiéry významných hudebních děl, je lákadlem samo o sobě.

Darujte své polovičce nevšední zážitek na úrovni: vstupenku na ples CZECH TOP 100!

11.12.2017

Pokud má váš partner či partnerka v oblibě tanec, dobré jídlo a pití a kvalitní hudbu, podarujte jej vstupenkou na ples. Ten, který pořádá CZECH TOP 100, je jedním z nejlepších u nás. Konat se bude v novorenezančním paláci Žofín na nejkrásnějším pražském ostrově.

PLES CZECH TOP 100 NEJVÝZNAMNĚJŠÍCH FIREM A OSOBNOSTÍ

10.11.2017

Novorenezanční palác Žofín na nejkrásnějším pražském ostrově zažil premiéru Smetanovy Mé vlasti, první koncert Zdeňka Fibicha, koncertovali tu Berlioz, Liszt, Čajkovskij, Wagner, debutoval Kubelík a na parketě Velkého sálu tančila na svém prvním plese Božena Němcová.

Mimořádný, elegantní a nezapomenutelný, takový byl Galavečer CZEch top 100

4.7.2017

Galavečer Czech Top 100 se konal ve Španělském sále Pražského hradu 21. června 2017. Dal by se shrnout slovy Velký večer velkých osobností, pro který byly prostory Španělského sálu, v němž se již od 17. století konaly významné akce, jako stvořeny.

Trumpová zářila ve Španělském sále

3.7.2017

Mediální bouře kolem návštěvy Ivany Trumpové je již nyní nahrazena střípky z Karlovarského filmového festivalu.

Sdružení Czech top 100 pořádalo slavnostní akci Obědy nad Prahou

16.6.2017

Předposlední květnový den proběhlo setkání osobností, které byly společností CZECH TOP 100 pozvány na oběd. Sešly se nad Prahou, v žižkovské televizní věži, kde v tu chvíli panovala 35stupňová vedra.

23. ročník slavnostního vyhlášení výsledků nejvýznamnějších firem ČR CZECH TOP 100 se blíží

12.5.2017

Stalo se již tradicí, že slavnostní vyhlášení výsledků žebříčku 100 nejvýznamnějších firem České republiky je spojeno s exkluzivní společenskou událostí, která je místem setkání významných osobností české ekonomiky.

CZECH TOP 100 letos ve Španělském sále

3.5.2017

Je mu osmašedesát let, ale při setkání s ním máte pocit, že před vámi sedí člověk o generaci mladší. Srší elánem a energií a jeho dobrá nálada je nakažlivá. Řeč je o Janu Stružovi, zakladateli téměř čtvrtstoletí starého, ale prestižního projektu CZECH TOP 100.

účastníci měli možnost se setkat na hřišti s velice uznávaným fotbalistou Pavlem Nevědem

CZECH TOP 100 GOLF TROPHY 2017 letos vstupuje do 12. ročníku

4.4.2017

Pod pojmem sportovní turnaj si lze představit tvrdé zápolení, usilovnou snahu vyhrát za vynaložení všech sil a dovedností získaných mnohaletým tvrdým tréninkem. Vítězové padají vysílením, poražení se hroutí.