Ty nejlepší italské a francouzské pochutiny a nápoje od firmy MIDARO

19. Září 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15275

MIDARO je specializovaný obchod v Plzni fungující již od roku 2005, kdy došlo k jeho založení. Nabízí široké množství produktů od různých pochutin a delikates, až po vína a další nápoje, které se specifikují tím, že dávají dohromady italský temperament a francouzský šarm, jelikož produkty, které obchod nabízí, pochází výhradně z Itálie či Francie.
Již od srpna téhož roku započala firma svou kariéru ve světě delikates, kdy zákazníkům nabízela výborné sýry, šunky, apod., které doplnila o luxusní doplňky k servírování, potřeby ke kávě a vínu, apod.

Všechny produkty, které firma nabízí, se snaží vybírat osobně, aby měla dohled na jejich kvalitu a chuť, jelikož nechce prodávat nic, co by lidem nechutnalo. Avšak sama společnost říká, že je jejich sortiment určen převážně pro ty, kteří dávají přednost kvalitě před kvantitou, a pro ty, kteří dokáží dobré jídlo ocenit a dokáží si z něj udělat ten pravý gurmánský zážitek.
MIDARO má již za sebou spousty velmi úspěšných akcí. Nevyjímaje pravidelné degustace vín ve významných plzeňských restauracích a hotelech, dále i degustace vín a sýrů v obchodě či speciální degustace na míru pro privátní klientelu. Společnost uspořádala i 1. enogastronomický seminář a minulý rok pořádala velkou událost Raclette party.
Firma byla oslovena významnou italskou obchodní komorou Camera di Commercio e dell'Industria Italo-Ceca, kdy se na její pozvání zúčastnila několika obchodních jednání po celé Itálii.

Jelikož MIDARO ví, že je dnes velmi oblíbené dávat jako dárek jídlo, jelikož nic nepotěší více než nějaká ta pochutina, nabízí kromě klasických francouzských a italských delikates i dárkové koše a balíčky.
Tento rok se společnost přestěhovala do nových větších prostor a zároveň zde otevřela část prodejny, kam si můžete přijít vychutnat každodenně čersté italské dezerty, francouzské bagety, vína či kávy.

Společnost stihla za celou svou dobu existence nakrájet již více než pět tisíc kilogramů šunky, zabalit patnáct tisíc dárkových košů a balíčků a v neposlední řadě naplnit stovky baget.

Podívejte se na jejich webové stránky či se zastavte na jejich prodejně a sami posuďte, jak chutnají jejich delikatesy.

Pařížská 2, 301 00 Plzeň
Tel.: + 420 608 065 115
E-mail: midaro@midaro.cz

Http://www.midaro.cz
Facebook/Svět Delikates
Instagram: midaro_plzen

Galerie