Ubytujte se v residenci Blue Oak, která se nachází přímo pod Královskými zahradami

17. Srpen 2020

V luxusních lokalitách by se dnes chtěl ubytovat snad každý. Podle čeho bychom si ale měli vybrat správný hotel, v němž budeme moci spokojeně strávit náš pobyt? Vybírali byste podle vybavenosti pokojů? Podle počtu hvězdiček, nebo podle recenzí? Co si zvolíte, je vždy na Vás, ale my Vás v dnešním článku navedeme na nově zrenovovanou rezidenci Blue Oak, ve které můžete spokojeně strávit Vaši vysněnou dovolenou.

Rezidenci Blue Oak nalezneme v luxusní pražské lokalitě – konkrétně přímo pod Královskými zahradami Pražské hradu, kam se běžně sjíždí turisté z celého světa, aby mohli spatřit krásu Prahy. Blue Oak byl v roce 2018 zrenovovaný, aby mohl nabízet svým návštěvníkům ty nejkvalitnější a nejpropracovanější služby, díky čemuž vyhovuje všem potřebám moderního cestovatele.

Každý jednotlivý apartmán nabízí unikátní a elegantní interiér, který kombinuje luxusní design s přírodními prvky a moderním vybavením. Ve všech apartmánech je k dispozici plně vybavená kuchyň se vším, co nás jen napadne. Nalezneme zde vysokorychlostní Wi-Fi síť, klimatizaci a širokoúhlou televizi, na které je možné sledovat i velmi oblíbený Netflix, kde nalezneme všechny možné seriály. Samozřejmostí je i koupelna s vanou, nebo sprchovým koutem. V případě nutnosti je možné si v pokoji i vyžehlit oblečení, či využít hotelovou kosmetiku, kterou máte již v ceně pobytu.

Po celou dobu Vaší návštěvy v Blue Oak o Vás bude špičkově postaráno. Personál je k dispozici 24 hodin denně a rád Vám poradí, s čímkoliv budete potřebovat – a to ať chcete dostat tip na skvělé restaurace v okolí, objednat taxi, nebo naplánovat večerní program, pokud nevíte, co byste mohli dělat.

Využijte nyní i 5% slevy, kterou dává hotel na všechny rezervace přes jejich web.

Prague Residences

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže