Udělejte radost svému dítěti díky řadě panenek Rainbow High od MGA

Redakce
23. Březen 2021
Čtenost článku je: 16718 [?]

Máte doma ratolest, která miluje panenky? Přemýšlíte, čím byste mohli udělat radost právě svému dítěti? Společnost MGA Entertainment přichází s novými panenkami, které rozšíří velmi oblíbenou řadu Rainbow High. V ní nyní nově nalezneme Rainbow High Fashion panenku a také panenky Roztleskávačky. Věřte, že svému dítěti uděláte největší radost právě jednou z těchto panenek! Maminky, vzpomeňte si samy, jak jste jako malé musely milovat hry s panenkami!

Rainbow High Fashion panenka

Oblíbené Fashion panenky z řady Rainbow High mají nové kamarádky! K základní skupince 6 panenek v různých barvách se přidává 5 zbrusu nových holek a 1 stylový kluk. Panenky se opět pyšní nádhernými dlouhými česatelnými vlásky a dlouhými řasami. Vzhledem k tomu, že módu naprosto zbožňují, jsou i jejich outfity naprosto skvěle sladěné, moderní a vypadají zkrátka cool fashion. V balení mimo samotné panenky najdete outfit navíc a spoustu doplňků, které společně vytváří typický duhový efekt. Po rozbalení má panenka ve vlasech gel, aby jí držel účes. Než jí začnete vytvářet překrásné účesy, nejprve jí omyjte vlásky vodou.

Rainbow High Fashion panenky – Roztleskávačky

Nové stylové panenky z řady Rainbow High se rozhodly, že se stanou roztleskávačkami. Každá z nich má svoje vlastní pompony a je oblečena ve své oblíbené barvě. Jako všechny fashion panenky mají i Roztleskávačky dlouhé česatelné vlásky a krásné oči s dlouhými řasami. Když se sejdou všechny panenky z řady Rainbow High Roztleskávačky, je z nich skvělá parta, která fandí svému oblíbenému týmu. Součástí balení je nejen samotná panenka, ale také stylový obleček, boty i s ponožkami, 2 pompony, hřeben na vlasy a několik doplňků, díky kterým můžete svým barevným kamarádkám vytvářet všelijaké účesy.

MGA Entertainment

Galerie

  • 0
  • 1

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Soutěže společnosti