Ulevte si od bolesti bradavek a zároveň pomozte svému miminku díky Lansinoh

Redakce
03. Květen 2021
Čtenost článku je: 12346 [?]

Děti – jsou naší radostí, ale zároveň i posláním. A maminky, věděly jste, že je dokázané, že kojené děti jsou inteligentnější, chytřejší, a dokonce také emočně vyrovnanější? A přitom stačí tak málo – a to dávat svému děťátku dostatečnou pozornost, péči a především kojit. A hlavní na tom je, že to vše je zdarma! Zkuste se zamyslet, dovedli byste si vy sami představit svůj život bez toho, aniž byste si vychovali alespoň jednoho potomka? Málokdo by to dovedl. Občas ale mohou nastat bolesti bradavek a prsou při kojení. Právě v takovýchto případech přichází na pomoc společnost Lansinoh, která si klade za cíl pomáhat maminkám i jejich miminkům.

Společnost Lansinoh vyrábí jen produkty té nejvyšší kvality, u nichž dává do popředí především 100% kvalitu, čistotu a jedinečnost, protože co je důležitější než zdraví maminky a jejího miminka. Jednoznačně nejoblíbenějším produktem, který Lansinoh nabízí, je Lansinoh HPA Lanolín, který přináší hned několik využití.

Zcela bezpečný a vhodný pro miminka i maminku

Lansinoh HPA Lanolín se vyznačuje tím, že nepředstavuje vůbec žádná rizika pro matku ani pro dítě. Jeho nejčastější využití je při bolestech bradavek kojících maminek, ale kromě této hlavní funkce přichází i se spoustou dalších využití, která vám představíme. Produkt neobsahuje žádné nevhodné přísady či konzervanty, které by nemusely dělat miminku dobře. Je zkrátka navržen přesně tak, aby vyhovoval jakémukoliv miminku i mamince.

HPA Lanolín funguje na principu vlhkého hojení ran, což znamená, že hned po nanesení uleví od bolesti a udrží v pokožce potřebnou vlhkost. Díky tomu také zabrání přísunu nežádoucí vlhkosti do rány zvenčí, a tak působí hojivým a příjemným účinkem. HPA Lanolín můžete rovněž využít pro rty miminek, na která má blahodárný účinek, dále pro jejich líčka jako ochrana před chladem a jako prevence lupů ve vlasech.

Kromě těchto využití má HPA lanolín i spoustu dalších funkcí. Vzpomeňte si třeba, zda netrpíte v průběhu zimy suchou a podrážděnou pokožkou v oblasti prstů, rukou, tváře či nohou. Pokud ano, odteď budete vědět, jak tomu zabránit. Na toto místo stačí nanést HPA lanolín a ihned dojde k úlevě od bolesti a regeneraci popraskané pokožky.

A na závěr je HPA lanolín vhodný také jako urychlovač hojení ran. S dětmi totiž často souvisí i odřeniny především na tělíčku, kolenou a loktech. Takovéto zranění stačí potřít lanolínem a vaše ratolest pocítí okamžitou úlevu od bolesti a bude si moci jít ihned znovu hrát.

A kde je možné koupit všechny zmíněné produkty? Podívat se můžete například na Benu.czPilulka.czMall.cz a mnoho dalších.

Lansinoh

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže