Umana Bali: první resort značky LXR Hotels & Resorts v jihovýchodní Asii

27. Březen 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 26. 04. 2024

Umana Bali: první resort značky LXR Hotels & Resorts v jihovýchodní Asii Hilton uvádí na trh novou značku luxusních resortů, která nabízí jedinečné zážitky v nezapomenutelných destinacích. Prvním z nich je Umana Bali, který se nachází na jižním cípu ostrova nad pláží Melasti.

Umana Bali je resort, který se skládá z 72 vil, které jsou rozmístěny na terasách na vápencových útesech, odkud se otevírá dechberoucí výhled na Indický oceán. Každá vila má svůj vlastní bazén a prostornou venkovní oblast obklopenou bujnou zelení. Vnitřní design vil je inspirován balínskou kulturou a přírodou, s použitím dřeva, kamene a textilií. Vily jsou vybaveny moderními technologiemi, jako je bezdrátový zvukový systém Sonos® nebo espresso stroj. Některé vily mají také soukromou masážní místnost nebo kuchyňský kout.

Umana Bali je místem, kde se snoubí tradiční balínská pohostinnost s prvotřídními službami a vybavením. Resort nabízí concierge službu, která pomáhá hostům s organizací výletů, speciálních požadavků nebo dopravy. Hosté si mohou také užít relaxační procedury v lázních Umana Spa, které nabízí širokou škálu masáží, obalů, peelingů a dalších terapií. Lázně mají také saunu, parní lázeň, vířivku a fitness centrum.

Pro gastronomické zážitky je resort vybaven dvěma restauracemi a barem. Restaurace Umana Kitchen je otevřená po celý den a servíruje mezinárodní i místní pokrmy z čerstvých a lokálních surovin. Restaurace Umana Cliff je ideálním místem pro romantickou večeři s výhledem na západ slunce. Bar Umana Lounge nabízí osvěžující nápoje, koktejly a lehké občerstvení.

Umana Bali je také vhodným místem pro pořádání firemních nebo soukromých akcí, jako jsou svatby, oslavy nebo konference. Resort má tři multifunkční místnosti, které jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou a mohou pojmout až 120 osob. Resort také nabízí možnost využít venkovní prostory, jako je zahrada, terasa nebo pláž, pro nezapomenutelné události.

Umana Bali je prvním resortem značky LXR Hotels & Resorts, která je součástí portfolia Hilton. Tato značka se zaměřuje na poskytování jedinečných a luxusních zážitků v nejexkluzivnějších destinacích na světě. Každý resort značky LXR Hotels & Resorts je pečlivě vybrán a navržen tak, aby odrážel charakter a kulturu místa, kde se nachází.

Galerie