Umí vaše kuchyňská baterie vyrobit chlazenou vodu jako ta od Grohe?

Redakce
20. Červenec 2021
Čtenost článku je: 17390 [?]

Už vás nebaví každou chvíli kupovat a tahat balenou vodu? Přejete si, aby bylo možné napustit perlivou vodu rovnou z kohoutku? Dříve jen sen, nyní skutečnost. Společnost GROHE ukázala, že ta nejlepší voda je blíž, než si myslíte – přímo ve vaší kuchyni.

Perlivá, neperlivá, chlazená i filtrovaná. S kuchyňskou baterií GROHE Blue nemusíte kupovat vodu v plastových lahvích dovezených z opačného konce světa nebo pořizovat speciální filtrovací přístroje. Ukončete spory o kvalitě balené vody či recyklaci PET lahví a zařiďte si svůj osobní vodní pramen, který nikdy nevyschne.

Dokonale chlazená

Vybavujete si ten krásný pocit, kdy jste se napili osvěžující studené vody, která chutnala, jako by byla z čistého horského pramene? GROHE Blue sice vypadá jako obyčejná kuchyňská baterie, ale není tomu tak. Okamžitě mění běžnou kohoutkovou vodu ve svěží a chlazenou stolní vodu, jejíž nasycení můžete nastavit jediným stisknutím tlačítka. Ve vaší kuchyni tak poteče dokonale chutnající voda a vy budete zároveň šetrní k životnímu prostředí.

Ta nejlahodnější voda díky filtru

Systém GROHE Blue obsahuje baterii dle vašeho výběru, chladicí jednotku, lahvičku s CO2 a filtr velikosti S. Vyměnitelný filtr je neodmyslitelnou součástí tohoto systému. Zbavuje vodu těžkých kovů, vápníku, nežádoucích částic i všeho, co by mohlo negativně ovlivnit chuť vody. Pojďme si o něm něco říct.

Úprava vody probíhá ve čtyřech krocích. Nejprve filtr zadrží hrubé částečky. Poté sníží tvrdost vody a odfiltruje těžké kovy, jako je olovo nebo měď, které se mohou objevit ve vodě protékající zastaralým potrubím. Dále filtr pomocí aktivního uhlíku odstraní rušivé pachové a chuťové příměsi (chlór nebo organické sloučeniny) a nakonec i ty nejjemnější částice o velikosti pár mikrometrů. Filtrovaná voda je přes perlátor vedena odděleně od té nefiltrované. Dřezová baterie GROHE totiž dodává jak čerstvou tekoucí vodu, tak „obyčejnou“ teplou a studenou vodu z vodovodu na mytí nádobí, omývání zeleniny a podobně. Stačí pootočit pákou a bude vytékat voda taková, jakou potřebujete.

Oproti baterii, která filtr neobsahuje, se může baterie GROHE Blue vedle okamžitého zlepšení chuti pochlubit také zvýšením průtoku vody. A v neposlední řadě je velkou výhodou filtru to, že snižuje tvrdost vody, což znamená, že ochráníte i své nádobí a spotřebiče. Kapacita filtru je stanovena až na 3 000 litrů vody (vydrží přibližně 12 měsíců, v závislosti na spotřebě) a o jeho stavu vás bude informovat indikátor na baterii.

Mysleme na zdraví!

Výzkumy ukázaly, že lidé, kteří pijí kohoutkovou vodu, jí ve finále vypijí o 35 % více než ti, kteří si kupují vodu balenou. A vodu naše tělo potřebuje! Dodržování pitného režimu zásadně prospívá zdraví každého člověka. Schválně, kolik jste toho dnes vypili?

Grohe

Galerie

  • 0

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže