Uspořádejte jakoukoliv akci v luxusním areálu Horse Park Kamenný Dvůr

06. Únor 2020
Čtenost článku je: [?]

S plánováním každé akce je spousta starostí. Vše počíná už jen výběrem vhodného místa, což se spoustě lidem dlouho nedaří. Některé prostory jsou příliš malé, nehodí se pro akci, kterou chcete udělat právě Vy, či jsou prostě jen předražené. Dnes se podíváme na luxusní prostory Horse Parku Kamenný Dvůr, který nabízí přesně to, co potřebujete!

Uspořádejte jakoukoliv akci, na níž si jen vzpomenete, v luxusním prostředí Horse Parku, který nalezneme nedaleko obce Dobříš jen několik kilometrů od Prahy. Horse Park se může pyšnit nádherným nově zrekonstruovaným statkem, jehož pozůstatky sahají až do roku 1879. Vyslovte zamilované „ano“, užijte si party pro děti i dospělé či uspořádejte školení v jedinečném, romantickém prostředí uprostřed lesů a luk – přesně tím se může pyšnit Horse Park Kamenný Dvůr.

Prostory jsou vhodné takřka pro jakoukoliv akci. Můžete zde zažít tu nejkrásnější svatbu, večírek po svatbě, uspořádat oslavu pro děti či firemní akci jakéhokoliv druhu. Nemusíte se starat o hostinu ani o menší pohoštění. Všechny lahůdky i výborné pokrmy přímo z grilu pro Vás budou připraveny skvělými kuchaři.

Velikou výhodou je i soukromí, které jinde nenajdete. V prostorách Horse Parku budete jen Vy a nikdo jiný Vás nebude rušit. Můžete si tak užít zábavu jen s přáteli.

Ubytování pro Vás Horse Park samozřejmě zařídí také. Přímo v jeho prostorách je k dispozici hned několik luxusních dvoulůžkových pokojů a dva velké apartmány, kde budete moci ubytovat všechny své hosty. V rámci zábavy můžete využít i tenisový kurt, fitness centrum či saunu a samozřejmě prohlídku stájí s ukázkou jezdeckého parkuru. Dále pro Vás je areál schopen zařídit i kurz přežití, let balonem, virtuální realitu, airsoft a spoustu dalších aktivit. Vše si můžete naplánovat dle svých představ.

Více informací o prostorách Horse Parku naleznete na jejich webových stránkách.

Horse Park Kamenný dvůr

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže