Užasný odpočinek a unikátní wellness naleznete v hotelu Lesná

30. Září 2020 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14558

Milujete hory a rádi byste se ubytovali na hotelu, který Vám dopřeje úžasný pohled právě na ta nejkrásnější skaliska slovenských Tater? Hotel Lesná, který čerpá jako inspiraci přírodní prostředí, do Vás vdechne úžasnou svěží a zároveň moderní atmosféru, díky které se na hotelu budete cítit zdraví a s novou chutí do života – prostředí hotelu pak můžete ihned využít pro zimní lyžovačku či letní turistiku.

Hotel Lesná, který nalezneme v obci Stará Lesná v podhůří Vysokých Tater, nabízí pro své klienty stylové ubytování s unikátním wellness & Spa. Přijíždí sem ti, kteří si chtějí užít možnosti okolní turistiky, zamilované páry, pro které hotel nabízí spoustu možností, anebo lidi, kteří chtějí zrelaxovat své tělo i duši.

Už jsme zmiňovali možnost skvělé relaxace v místním wellness, ale nepodotkli jsme fakt, že Lesná je úplně první a jediný hotel, který nabízí úžasné Spa by L’Occitane na Slovensku. Přesně toto Spa pro Vás bude skutečným požitkem pro všechny smysly – masážní kóje s 3D efektem a relaxační hudba dokáží uvolnit Vašemu tělu i mysli a přenést Vás do úžasného Provensálska.

Kromě Spa se můžete vydat i do místního wellness, které je ideální pro zamilované páry, které si spolu chtějí užít pár krásných chvilek. Úžasný bazén s masážními prvky, vnitřní i venkovní vířivka a oddychová zóna s výhledem na Lomnický štít je zkrátka něco, co jen tak nikde jinde nespatříte. Samozřejmostí je i wellness bar, který Vám nabídne ty nejlepší drinky přímo do pohodlné vířivky.

Po navštívení všech procedur a wellness se můžete vydat buď do hotelového fitness, nebo složit hlavu v jednom ze 35 hotelových apartmánů, které splňují ty nejvyšší evropské standardy. Každý apartmán působí moderním a elegantním stylem, díky čemuž se v nich budete cítit jako doma. V apartmánech budete moci využívat i vlastní vybavenou kuchyňku a samozřejmostí je i LED televize a vysokorychlostní Wi-Fi připojení.

Nemusíte mít v Lesné strach ani o svůj žaludek, protože o výbornou gastronomii se postará skvělá hotelová restaurace pod vedením Petra Ďurča.

Užijte si ubytování ve Vysokých Tatrách i Vy a dopřejte si uvolnění pro tělo i duši!

Galerie