Úžasný Valentýn v Misha/hair studiu

13. Únor 2020
Čtenost článku je: [?]

Snad každý o sebe jednou za čas rádi necháme pečovat. Všichni milujeme ten pocit, kdy nám někdo upravuje a hýčká naše vlasy a my si mezitím můžeme jen v poklidu sedět a pozorovat, co za skvělý nový účes budeme mít.

V Misha/hair studiu nechybí ani soutěže, které neustále probíhají. V momentální chvíli můžete vyhrát jedinečný valentýnský den spojený nejen s diagnostikou vlasů, účesem a kúrou, ale mimoto si odnesete i malý dárek. Více informací o soutěži se dozvíte na Facebooku Misha/hair studia, kde kromě toho nalezneme i informaci i nejmodernějších střizích, barvách a trendech.

Misha/hair studio je prestižní kadeřnický salon v centru Prahy, který nese dlouholetou tradici. V příjemném prostředí nabízí prvotřídní služby, o nichž se nám může jenom zdát. Profesionální tým coloristů a stylistů pod vedením přední české vlasové designérky Mishy Čadkové dokáže vytvořit skvělý účes, vrátit vlasům život, lesk, zdraví a zdůraznit naši osobnost.

Novinkou v Misha/hair studiu, kterou si jako klienti můžete vyzkoušet, jsou barvy Majirel Glow, které dodávají vlasům jedinečný vzhled, a přitom ani trochu nepoškodí jejich kvalitu. Dále vyživující a regenerující kúry Fusio či Fusio Scrub, jejichž úkolem je čistit a regenerovat i pokožku hlavy.

V kadeřnickém studiu rozhodně nechybí ani dobročinných akcí či externích aktivit. Klienti se mohou i se studiem zapojit do spolupráce s Nadací Terezy Maxové, která umožňuje pomáhat a dělat radost potřebným.

MISHA HAIR STUDIO