Užijte si nové kabelky ELEGA by Dana M. pro podzim a zimu 2020 - 2021

15. Říjen 2020

První je exkluzivní, velice elegantní, nadčasová a podtrhne krásu každé ženy. Proto byla nazvána Grace. Nadchne každou pravou dámu, která se nebojí výrazných kabelek. Kabelky jsou totiž vyrobeny z hladké lakované kůže v kombinaci s lakovanou kůži v designu krokodýla.

Vybírat můžete mezi mini kabelkou do ruky, což je naše horká favoritka, protože něco tak roztomilého, a přitom tak elegantního tu ještě nebylo ještě. Dále je v nabídce crossbody kyblík uzavíraný na zip, luxusní klopnové psaníčko, které Vás rádo doprovodí na jakoukoliv společenskou událost od plesu, přes divadlo, až po svatbu. Pokud potřebujete velkou kabelku, i tady na Vás při tvorbě kolekce Grace bylo myšleno. Společnost nabízí jednoduchou velkou shopper, kterou dáte přes rameno i na kabát. Pokud jste menší postavy a nepotřebujete velkou tašku, určitě Vás nadchne střední shopper, kterou lze nosit v ruce, přes rameno i jako crossbody.

Druhá kolekce je pro milovnice pohodlí a ležérnosti. Proto jsme ji nazvali jednoduše Casual, což znamená neformální, nenucený, každodenní. S touto kolekcí můžete cestovat do práce, na chalupu, ale i do luxusního hotelu. Značka by Vás chtěla doprovázet na každém kroku a při jakékoliv příležitosti.

V kolekci Casual naleznete praktickou velkou gondolu na rameno, shopper, který má dostatečně dlouhá držadla k nošení na rameni a ideální velikost k nošení dokumentů o velikosti A4.

Bonbónkem je malá klopnovka, do které se každý musí zamilovat. Vybrat si můžete i kabelku Casual, kterou lze nosit v ruce, přes rameno i jako crossbody. Díky menším rozměrům skvěle sedí menším postavám. No a čím je tato kolekce unikátní? Značka do ní přidala první cestovní tašku ELEGA by Dana M, dalším kouskem nové kolekce je velká cestovní etuje – taška pro Vaši kosmetiku k osobní hygieně, či malá etuje – pouzdro na dekorativní kosmetiku.

 

Ano, vytvořit v dnešní době cestovní kolekci je odvážné, ale i na víkendový pobyt v krásném penzionu s rodinou, nebo do romantického hotelu s partnerem, můžete jet s luxusní koženou cestovkou plnou krásných doplňků.

Elega

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže