Užijte si odpočinkovou dovolenou v luxusní Ville Regenhart

28. Říjen 2019

Pokud chcete zažít pobyt v luxusním a romantickém hotelu, jež se rozprostírá v prostředí Jeseníků, neváhejte navštívit Wellness & spa hotel Villa Regenhart. V něm kromě poklidného lenošení můžete zajet i na řadu turistických míst, které si bezpochyby oblíbíte. Navštivte nově zrekonstruovanou Regenhartovu vilu, jež je dnes architektonickou chloubou celé republiky. Rekonstrukce proběhla v původním neobarokním stylu na krásný čtyřhvězdičkový wellness & spa hotel.

Když se poohlédneme trochu do historie, zjistíme, že vilu, která dnes slouží jako hotel, nechal postavit Ernst Regenhart pro svoji rodinu, která se do Jeseníků přistěhovala z Vídně. Z původně nevelké tkalcovské manufaktury, na březích jesenické říčky Bělé, se stal obrovský výrobní komplex, jehož výrobky svého času dobývaly svět. Vila byla sídlem těchto výrobců textilu až do dob po 2. světové válce, kdy bylo německé obyvatelstvo odsunuto.

Wellness & spa hotel Villa Regenhart spadá do čtyřhvězdičkové kategorie, o čemž samozřejmě vypovídá i design interiéru a vybavenost pokojů.
Vila oplývá zdobnou architekturou, díky které je hotel ze všech stran fotogenický. Trocha starobylosti zůstala i na recepci hotelu, kde můžete obdivovat nejen jedinečný dobový interiér, ale i původní schodiště a dokonalou repliku původního lustru.
O zachování ducha původního architektonického rázu mluví i předseda představenstva společnosti Petr Polák, „Pro Jeseničáky bylo otevření srdeční záležitostí. Mám radost, že reakce návštěvníků potvrdila správnost našeho rozhodnutí zachovat původní architekturu.“

Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny bezdrátovým Wi-Fi připojením, satelitní televizí, minibarem, pracovním prostorem a koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem. Pokoje jsou konstruovány tak, že je mohou navštěvovat jednotlivci, zamilované páry nebo i rodiny s dětmi či početnější skupinky přátel.

Vybavenost hotelu je opravdu rozmanitá. V přízemí nalezneme stylovou restauraci, ve které nechybí bar, šachový stůl ani pohodlná křesílka. Salónek, jehož interiér zkrášlují starožitné komody, je určený pro snídaně formou švédských stolů, na kterých si pochutná každý náročný strávník. Stylové prostory hotelu jsou ideálním místem pro konání romantických svateb, slavnostních setkání i firemních akcí.
Pro ty největší labužníky je k dispozici i několikachodové degustační menu. Za slunného počasí můžete pocit z výborného jídla ještě umocnit výhledem z venkovní terasy, ze které budete moci sledovat zeleň hotelové zahrady a přilehlého parku.
Zajímavostí hotelu je i to, že nabízí svou vlastní značku piva, na kterém si jistě pochutná každý správný Čech i cizinec.

Hotel samozřejmě nezapomíná ani na ty, kteří chtějí ke své dovolené přidat i trochu relaxace. O dokonalé pohodlí hostů je postaráno v nově zrekonstruovaném, luxusním wellness centru, vybaveném relaxačním bazénem s masážním vodopádem a římskými lavicemi. U odpočinkové zóny nemůže chybět ani venkovní vířivka, kterou můžete využívat i v zimě, kdy je okolí všude kolem Vás pokryto sněhem.
Pro milovníky pohody je k dispozici saunový svět, který nabízí finskou, solnou i parní saunu s ochlazovacím bazénkem. Pro hotelové hosty je k dispozici bohatá nabídka spa procedur, zejména masáží, zábalů a jiných rituálů.

Pro ty, kteří preferují soukromí, je k dispozici i privátní wellness, kde je návštěvníkům kromě diskrétnosti poskytnuta skvělá kombinace jacuzzi, finské sauny a vyhřívaného vodního lůžka. V intimní atmosféře wellness a saunového světa se Vám budou věnovat vyškolení terapeuti a maséři.

K odpočinku patří bezpochyby i poznávání nových míst a krás naší republiky. Poloha Villy Regenhart umožňuje jejím návštěvníkům širokou škálu výletů.
Navíc nabízí areál hotelu možnost pronájmu elektrokol a v zimním období úschovu lyží.

Dovolenou v tomto úžasném hotelu v Jeseníkách můžete zakoupit pro své nejbližší i formou dárkového poukazu. Poukaz může být vystaven na konkrétní hotelové služby, nebo v určité hodnotě, kterou může obdarovaný využít dle vlastního uvážení.

Zvláštností hotelu jsou i tematické pobyty, mezi kterými nalezneme Štěpánský pobyt či Silvestrovský pobyt.
Štěpánský pobyt se uskuteční ve dnech 26. – 29.12.2019 a je určen pro ty, kteří milují poklidnou vánoční atmosféru a chtějí si ji užít na luxusním místě, kdy si je bude personál hýčkat.
Silvestrovský pobyt se uskuteční ve dnech 29.12.2019 – 1.1.2020 a je vhodný pro ty, co si chtějí užít Silvestrovskou noc ve velkém stylu s taneční zábavou, barmanskou show, rautem a bohatou tombolou.

Navštivte jedinečný Wellness & spa hotel Villa Regenhart v jakémkoliv ročním období a s kýmkoliv, koho máte rádi. Zkušený a příjemný personál se na Vás bude těšit.

Villa Regenhart

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže