Užijte si s námi spojení Evropy i Asie v Sanduga Fusion Restaurant

Redakce
21. Červenec 2021
Čtenost článku je: 12582 [?]

Milujete Evropu a Asii a často přemýšlíte, jak byste mohli tyto dva kontinenty sjednotit? Uvažujete, zda byste se nemohli vydat na dlouhou cestu po celých těchto dvou světadílech, protože je to jediný způsob jejich prolnutí, který vás napadá? My bychom pro vás měli i jednodušší cestu, a to v podobě toho nejpřívětivějšího, co nám může být nabídnuto – a to v podobě jídla. Pražská restaurace Sanduga Fusion Restaurant totiž přesně ví, jak takového úžasného spojení docílit.

Sanduga Fusion Restaurant se nachází v srdci Karlína a zabývá se především spojením kulinářských tradic v Evropě a Asii. Umožňuje tak lidem ochutnat jídla, která nejspíše nikdy předtím neměli a na kterých si nejspíše nemohou pochutnat i jen tak. Spojení těchto dvou světových kuchyní je totiž úžasné.

Propojit chutě Evropy a Asie jsme chtěli vyzkoušet i my, a právě proto jsem se jeden páteční večer vrhl navštívit Sanduga Fusion Restaurant i já sám. Restaurace se sama prezentuje tak, že používá speciální ingredience, které si jen tak nikde jinde nedáte. To mě ihned zaujalo a zkrátka jsem nemohl váhat a chtěl jsem si tento zážitek prožít taky.

Měl jsem možnost si objednat velké degustační menu, díky němuž jsem toto významné propojení chutí úplně jiných kontinentů opravdu poznal. Myslím, že do této doby by mě nikdy nenapadlo, jak vynikající může být kombinace lilku s černou rýží – rozhodně je to něco nezapomenutelného.

V degustačním menu nechyběl ani fusion hovězí tatarák – tatarák je zkrátka něco, co miluji, ale musím uznat, že s křepelčím žloutkem a mořskou levandulí posunuli v Sanduga tento pokrm na úplně jiný level. Dále jsem si pochutnal i na Sanduga krevetách, které byly obaleny v omáčce z mořského vlka a majonézy, což dokonale podtrhlo jejich křupavou chuť.

Kromě toho jsem mohl posoudit i chuť vepřové panenky, možná si řeknete, zda se nejedná o příliš klasické jídlo. Ale vězte, že v podání Sanduga Fusion Restaurant tomu tak není – panenka je obalená v bránici a podávaná s omáčkou z granátového jablka, a to je teprve skvělá pochoutka.

Propojení chutí Evropy a Asie v podání Sanduga Fusion Restaurant vám mohu jen doporučit!

Sanduga Fusion Restaurant

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže