Užijte si výtečná vína Pálavských vinohradů

Volný obrázek
Redakce
13. Leden 2021
Čtenost článku je: 12828 [?]

Výtečná česká vína s dlouholetou tradicí, do kterých se ihned zamilujete? Vína, u kterých si můžete být jisti kvalitou a výbornou příchutí? Jestliže se domníváte, že žádná taková u nás neexistují, jste na velkém omylu! Nejenom Francie produkuje výborná vína, ale najdou se taková i u nás v České republice. Jednou ze společností, která přesně takové skvosty vyrábí a zároveň dohlíží na jejich kvalitu, jsou Pálavské vinohrady, o nichž si v dnešním článku povíme něco víc.

Dlouholetá tradice Pálavských vinohradů sahá až do roku 1922, kdy položil základy tohoto vinařství dědeček současného majitele firmy. Ten se rozhodl, že bude produkovat výtečná vína, která si každý zamiluje, a zároveň bude dělat něco, co ho baví a naplňuje.

Zweigeltrebe rose 2018

Zweigeltrebe rose 2018

Ve stopách svého dědečka momentálně pokračuje i pan Vojtěch Huserek, který již ve dvanácti letech velmi ochotně pomáhal svému strýčkovi na vinicích, a tak měl možnost poznat, jak to v tomto, dnes velmi oblíbeném průmyslu, chodí. Je jasné, že po takových zkušenostech nemohla cesta pana Vojtěcha směřovat nikam jinam než na vinařskou školu.

Vína Pálavských vinohradů jsou sklízena z vlastních vinic – to má za následek především to, že si vinařství může svá vína samo ovlivnit tak, jak si představuje. Zároveň samozřejmě společnost kontroluje i kvalitu každé jednotlivé suroviny, díky čemuž vznikají svěží moderní vína s jasným projevem pálavského terroir, která se vyznačují pikantní kyselou chutí a svěžestí. Od počátku vegetačního cyklu sleduje vinařství pečlivě každý krok výroby a používá řízené kvašení v nerezových nádržích, přičemž dr zaměřuje především na bílá suchá vína.

Ryzlink Vlašský 2018

Ryzlink Vlašský 2018

Pochutnejte si na výtečných vínech z Pálavských vinohradů i vy a poznejte skvělou a nezapomenutelnou chuť Moravy!

Hibernal 2018

Hibernal 2018

Pálavské vinohrady

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
Zweigeltrebe rose 2018
Ryzlink Vlašský 2018
Hibernal 2018

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže