V centru Prahy je unikátní showroom VOIX s luxusní audiotechnikou

Hana Benešová
06. Únor 2019

Na prestižní adrese v Dušní ulici v blízkosti Staroměstského náměstí najdete showroom VOIX, který nabízí svým zákazníkům luxusní audio a videotechniku. Zastoupeno je zde 20 prémiových značek, mezi nejvýznamnější patří Kharma, Gato Audio nebo Dan D'Agostino.

“Jedná se o showroom, který ve střední a východní Evropě nemá obdoby. A to nejenom díky své rozloze a nabízenému sortimentu, ale i z hlediska designu. Naším cílem bylo vytvořit místo, které bude pro naše zákazníky oázou klidu a brilantním poslechovým zážitkem,” vysvětluje David Hauerland, jednatel VOIX.

Na ploše téměř 600 metrů čtverečních zde nabízí uxusní audio a videotechniku nejlepších značek. Kromě širokého výběru zboží si tu mohou zákazníci vychutnat hloubku a čistotu tónů v poslechových místnostech nebo relaxovat v na míru připraveném domácím kině. Toto království techniky je navíc královstvím designu a umění.

Mezi nejprestižnější značky, které VOIX nabízí, patří Kharma, Gato Audio nebo Dan D'Agostino. Zákazníci si mohou vybrat také z široké nabídky high-end přehrávačů, reprosoustav, zesilovačů, luxusních sluchátek a dalšího příslušenství.

Vedle již zmíněných značek jsou ve VOIX k dostání produkty značek Wilson Audio, OceanWay Audio, GoldenEar Technology, PS Audio, Parasound, Paradigm, Atoll, Rouge Audio, dCS, Oracle Audio, Anthem, Audio Art Cable, BANG & OLUFSEN, Bassocontinuo, DreamVision, Genesis, MIT Cables, ProPower či Viola Audio Laboratories.