V nové limitované edici upoutá rum Eminente eco-friendly balením s šátkem

Redakce
11. Listopad 2021
Čtenost článku je: 13016 [?]

U příležitosti oslav blížícího se konce roku odhaluje značka kubánského rumu Eminente limitovanou edici s šátkem s přírodními motivy Kuby. Šátek, který perfektně zahaluje ikonickou lahev rumu Eminente, exkluzivně navrhla britská ilustrátorka Sophy Hollington. Design šátku z bio bavlny je inspirován ostrovem, kterému místní obyvatelé říkají „Isla del Cocodrilo“, protože jeho neobvyklý tvar připomíná právě krokodýla.

Šátek inspirovaný faunou a florou Kuby

lustrátorka Sophy Hollington designem šátku vzdává hold nespoutané krajině Kuby a oslavuje fascinující flóru a faunu ostrova, kde se vyrábí rum Eminente. Šátek, vytvořený exkluzivně pro Eminente, je vyroben technikou linorytu a zdobí ho ilustrace s ikonickým kubánským krokodýlem, ale i dalšími zvířaty, květinami a rostlinami původem z ostrova. Jako je například kubánský kolibřík, který je nejmenším ptákem na světě.

Šátek, který vám vydrží celý život, stejně jako ikonická láhev, kterou zdobí

Elegantní a ekologický šátek z organické bavlny je vhodným vánočním dárkem, který potěší samostatně i jako obal na lahev rumu. Značka Eminente si osvojila zásady tzv. repurposing a povzbuzuje, aby lidé dali láhvi nový život. Jakmile je láhev po dopití rumu prázdná, může být znovu použita jako dekorativní předmět do interiéru. Dá se naplnit světýlky nebo snadno přetvořit na karafu na vodu, difuzér, vázu nebo třeba svícen. Kreativitě se meze nekladou.

Limitovaná edice Eminente s šátkem i ve speciálním pop-up butiku OC Nový Smíchov

Limitované edice Eminente s šátkem, který exkluzivně navrhla ilustrátorka Sophy Hollington, bude dostupná v Eminente pop-up butiku v OC Nový Smíchov během celého měsíce prosince 2021. Pop-up butik Eminente bude otevřen každý den od 12:00 do 18:00 na adrese obchodního centra OC Nový Smíchov (Plzeňská 8, 150 00 Praha 5-Smíchov).

Limitovaná edice bude také dostupná ve vybraných specializovaných obchodech a e-shopech s vínem. Doporučená maloobchodní cena je 1250 Kč.

Eminente