Valentino Garavani představuje kabelku VRing

Hana Benešová
26. Únor 2019

Logo V je výrazem identity značky a odkazuje na jedinečný příběh, který se začal psát již před půl stoletím. Je ztělesněním optimismu, radosti ze života a z krásy – tedy z hodnot ,na nichž staví italský módní dům Valentino dodnes.

 

Logo tvořené písmenem V umístěným v elipse bylo v průběhu let několikrát přepracováno. Nikdy však neztratilo minimalistickou čistotu, ani odvahu hodnou módní autority. Tyto dva kontrasty charakterizují i novou řadu kabelek Valentino Garavani VRing, na nichž je logo vyvedeno v mosazi se starožitnou patinou.

 

Tento symbol odkazuje na identitu značky, zároveň přidává kabelkám na osobitosti. Nové modely kabelek se poprvé představily světu během módní přehlídky kolekce ready-to-wear na jaro/léto 2019. Jejich autorem je Pierpaolo Piccioli, kreativní ředitel domu Valentino.

Celá edice představuje novou podobu klasické dámské kabelky, jež podléhá estetickým i každodenním nárokům moderní ženy. Kabelky VRing jsou zajímavé svým moderním zpracováním loga, jemnými tvary a vysokou kvalitou použitých materiálů. Jsou dostupné v široké škále barev a vyrobené mistry z ateliéru Valentino, kteří dbali na sebemenší detail. VRing tak představují dokonalou harmonii mezi dědictvím značky, současností a nadčasovým luxusem.