VALENTÝN JAKO ŽÁDNÝ JINÝ DÍKY FOREO

10. Únor 2021 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14952

Vzpomínáte si, jaké to bylo cestovat letadlem? Usazeni v trochu nepohodlných sedačkách jsme si ještě před samotným vzletem museli pokaždé vyslechnout, jak postupovat v případě nouze – nejpve nasadit kyslíkovou masku sobě, a pak až dětem či rodině. Ve FOREO jsou přesvědčeni, že je tato rada univerzálním principem, který by měl platit i mimo palubu. Proč? Protože pokud se nepostaráme o sebe, nedokážeme pečovat ani o ostatní.

Každý den, a obzvlášť na Valentýna, bychom se měli snažit milovat sami sebe zase o trochu víc. A správná péče o naše vnitřní i vnější já by měla být prioritou! Inspirujte se tipy, jak ze svatého Valentýna udělat především „svůj den”!

Péče jako terapie

Díky koronavirové pandemii se ukázalo, že běžné činnosti a rutinní péče o pleť nabývají ve stresových situacích až terapeutickou sílu. Ve speciální den, kterým Valentýn bezesporu je, se pokuste vyšetřit trochu času jen pro sebe. Možná jste na to dosud nebyli zvyklí. Rychlé opláchnutí obličeje a pár minut o samotě v koupelně nemá většina z nás v běžném životním rytmu spojené s domácími lázněmi. Foreo vám to pomůže změnit! Péče o sebe totiž nemusí zabrat spoustu času – stačí 90 sekund s naším sonickým přístrojem UFO 2, který se během této krátké chvilky postará o vymazání stresu z vaší tváře a pomůže vám dobít energii. A to je dost dobrý začátek velkých změn!

Najděte životní rovnováhu

Vzpomínáte si na všechny ty chvíle, kdy jste toho kvůli nemilosrdným termínům moc nenaspali? Kdy vás stres oslabil a vy jste nedokázali normálně fungovat? Kolikrát jste ignorovali své vlastní potřeby ve prospěch ostatních? Ano, být obětavý je krásná vlastnost, někdy ale může napáchat víc škody než užitku. Naše rada? Naslouchejte sami sobě a nebojte se být občas trochu sobečtí. Obvzlášť na Valentýna! Jakmile se budete cítit spokojeně, váš život získá ztracenou rovnováhu. Péčí o své tělo i mysl získáte duševní harmonii, kterou si tolik zasloužíte!

Zastavte se

Pokud se vaše nálada blíží k bodu mrazu, udělejte něco, co vás opravdu baví. Bez výčitek! Snězte kousek své oblíbené čokolády, dopřejte si domácí lázně, natáhněte se nebo si pusťte svůj oblíbený film (klidně i několikrát!). Hýčkejte se a nedovolte, aby vám špatná nálada ovlivnila celý den.

Buďte svou roztleskávačkou

Když si pro sebe vyšetříte dost času, brzy zaznamenáte mnoho pozitivních změn. Jednou z nich bude i vnitřní klid a větší míra sebedůvěry. Staňte se svou vlastní roztleskávačkou a buďte pro sebe tím, kdo vám od začátku nejvíc fandí. Chcete-li budovat zdravé vztahy s ostatními, musíte začít tím nejdůležitějším – upřímnou láskou k sobě sama.

Úkoly plňte hned

Jakmile pochopíte důležitost sebepřijetí, začnete k ostatním věcem v životě přistupovat jinak. Pár minut jen pro sebe může změnit hodně a svět se během té chvíle nezhroutí. Snažte se proto své denní povinnosti plnit hned a zbývající čas věnujte svým radostem – například horké lázni nebo relaxační masáži. A protože většina z nás má neblahou vlastnost na sebe přeci jen zapomínat, je zapotřebí své mysli trochu pomoci. Například na toaletních stolcích nechybí sonický přístroj BEAR, to proto, abyste svou každodenní masáž mikroproudem nikdy nevynechali.

Únava a špatná nálada během sociálního distancování neprospívají nikomu – nám ani našim rodinám. Možná je načase se o sebe víc starat, být tím nejdražším a nejluxusnějším autem, které čerpá energii ze zdravého stravování, sportu, meditace a péče o pokožku. Den svatého Valentýna je ideální příležitostí k nastavení nových denních rituálů! Jakmile začnete rozvíjet zdravé návyky v péči o sebe sama, váš svět se změní. V době moderních technologií si naštěstí můžeme užít péči na profesionální úrovni pouhým stisknutím tlačítka. Hloubkové čištění pleti, LED terapie nebo mikroproudová masáž. To všechno zajistí ohromující výsledky, kterých si všimnete nejen navenek.

Galerie

Rozhovory