Valentýn s Tiffany: Modrá krabička plná lásky

09. Únor 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 10. 03. 2024

Valentýn se blíží a Tiffany & Co. přináší výběr těch nejkrásnějších dárků pro všechny zamilované, jak jinak než v ikonické modré krabičce.

Více než slova… Šperky jsou skvělým dárkem z lásky, protože v sobě nesou vzpomínky na vzácné momenty a nezapomenutelné okamžiky. Tiffany je specialista na lásku a v legendární modré krabičce se vždy ukrývá dárek, který udělá radost na celý život. Ať už drobný šperk, ikonický náramek, symbolické srdce z lásky, nebo zásnubní prsten s oslnivým diamantem, pouhý pohled na tyrkysové překvapení dokáže rozzářit oči každého.

Tiffany & Co. nabízí širokou škálu šperků pro každý vkus. Můžete si vybrat z klasických kolekcí, jako je Tiffany T, Return to Tiffany, Tiffany 1837, nebo z nových a moderních řad, jako je Tiffany HardWear, Tiffany City HardWear, Tiffany Paper Flowers, nebo Tiffany Victoria. Každá kolekce má svůj jedinečný styl a příběh, který vás zaujme a inspiruje.

Pokud chcete udělat svému partnerovi nebo partnerce opravdu velkou radost, můžete si nechat vyrobit šperk na míru, podle vašich představ a přání. Tiffany & Co. má tým zkušených a talentovaných zlatníků, kteří vám pomohou vytvořit originální a osobní dárek, který bude mít pro vás oba hluboký význam. Můžete si zvolit tvar, velikost, barvu a řez diamantu, nebo si nechat vygravírovat jména, data, nebo vzkazy na šperku.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli dárek z Tiffany & Co., můžete si být jisti, že dostanete kvalitní a elegantní šperk, který bude trvat navždy. Tiffany & Co. je synonymem pro luxus, krásu a romantiku, a to už od roku 1837, kdy byla založena v New Yorku. Od té doby se stala jednou z nejprestižnějších a nejznámějších značek šperků na světě, která je oblíbená mezi celebritami, královskými rodinami, i běžnými lidmi.

Galerie