Valentýnská kolekce ALO Diamonds udělá radost každé milované

18. Leden 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 17. 02. 2023

Valentýn je svátek lásky a vyvolenou vašeho srdce nejvíce potěší dárek, který jí bude tento den i vaše city stále připomínat. V české klenotnické značce ALO diamonds pro vás připravili mnoho variant šperků v různých designech i cenových relacích, ve všech barvách zlata a zdobené diamanty, rubíny anebo multisafíry. Najdete zde šperky v řádu několika tisíc, ale také za ceny mnohem vyšší, pokud se jedná o jedinečný kousek. Tím je například prsten se šínou posetou diamanty a centrálním diamantem ve tvaru srdce, který slouží současně jako prsten zásnubní. Žena se z něj bude radovat celý život a bude předáván z generace na generaci.

Symbol srdce je vůbec typický pro vyznání lásky. V nabídce valentýnské kolekce ALO diamonds dále najdete přívěsky ve tvaru diamantového drobného srdíčka zdobeného rubíny, subtilní provedení ze zlatého drátku osazeného diamanty anebo srdce s visícím diamantem. Dvě srdce tlukoucí láskou představuje náhrdelník s jedním srdcem diamantovým a druhým celým ze zlata.

Pokud neznáte velikost prstu své vyvolené, jsou pro vás připraveny náušnice ve tvaru srdce poseté diamanty. Darovat můžete i květinu, která nikdy nezvadne-zlaté náušnice ve tvaru růže s diamanty. Pro ty, kteří chtějí odemknout srdce své ženy klíčem, je připravena kolekce přívěsků na krk. Klíček je zdobený kombinací černých a bílých diamantů anebo diamanty a multisafíry.

Náramek na ruku je momentálně největším módním trendem a při jeho výběru nemusíte mít strach, že vaší vyvolené anebo vyvolenému nepadne. Kolekce náramků na černé šňůrce s diamantovým písmenem v různých provedeních je unisex, a tak potěší také milovaného muže. Nejste však omezeni pouze jedním písmenem, můžete si z nich poskládat celá slova.

Galerie

Rozhovory

Official Press Release
ALO DIAMONDS