VALENTÝNSKÁ ROMANTIKA V HOTELU THE EMBLEM

10. Únor 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 21289

Valentýn, asi nejoblíbenější den pro snad každý pár. Jedná se totiž o den, kdy si můžete se svou milou (anebo svým milým) dopřát opravdu jen to nejlepší a nejkrásnější. Jedná se o skvělou příležitost k tomu vyznat se v lásce, pozvat svou drahou polovičku třeba do luxusního hotelu, anebo ji rovnou požádat o ruku – a to klidně opět v dokonalém hotelu. O jednom takovém vám dnes povíme, jedná se o The Emblem Hotel, kde se může zrodit třeba vaše nová rodina.

Oslavte letošní Valentýn tak jako ještě nikdy jindy. Dopřejte sobě a své drahé polovičce nezapomenutelnou noc v pražském hotelu The Emblem, ze kterého to budete mít jen kousek k nejkrásnějším památkám i nejvyhlášenějším barům v Praze. Hotelové pokoje stylizované do útulných ložnic vám přinesou maximální komfort i soukromí, zábavu si pak budete moci užít ve společných prostorách ve stylu uměleckého směru art deco.

Den však můžete strávit i v hotelových lázních, kde na vás bude čekat wellness centrum s párou, saunou a privátní vířivkou na střešní terase. Zatímco si budete vychutnávat nádherný výhled na Pražský hrad, můžete otevřít lahev Prosecca a zakončit večer ve velkém stylu, třeba i žádostí o ruku. Ráno pak na vás bude čekat bohatá snídaně podávaná formou à la carte.

Galerie