Valerian a město tisíce planet Vás zavede do 28. století

Hana Benešová
18. Prosinec 2017
Valerian a město tisíce planet je akční Sci-Fi film z letošního roku, který vznikl od legendárního režiséra filmů Leon, Pátý element a Lucy - Luca Bessona. Vítejte ve 28. století. Valerian (Dane DeHaan) a Loreline (Cara Delevingne) jsou speciální vládní agenti pro správu lidských území a jejich úkolem je udržovat pořádek v celém vesmíru.

Když zamíří do ohromného mezigalaktického města Alpha, kde spolu po staletí žijí tvorové ze všech koutů galaxie, je jasné, že se tu děje něco nekalého. Aby odhalili tajemnou sílu, která ohrožuje pokojné soužití nejen Alphy, ale celého vesmíru, musí se Laureline s Valerianem pustit do závodu s časem a vypravit se až do samého středu téhle fascinující vesmírné stanice.

Ve filmu kromě Danea DeHaana a Cary Delevingne hrají Elizabeth Debicki, Clive Owen, Ethan Hawke, Rihanna, John Goodman či Kris Wu. Kamery se ujal Thierry Arbogast. Koupíte-li si tento film ve formátu Blu-Ray na www.bioscop.cz, dostanete k němu i bonusy, v nichž mimo jiné zjistíte, jak se vytvářel Valerianův vesmír.

Firemní články

2018

2017

Seznam událostí

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor