Brzy vychází thriller Prokletý ostrov 2BD (UHD+BD)

Veronika Lešková
08. Říjen 2018

Mrazivý thriller je výsledkem opětovné spolupráce oscarového režiséra Martina Scorseseho a Leonarda DiCapria.

Detektiv Teddy Daniels s parťákem Chuckem Auleym přijíždí na ostrov pátrat po uprchlé vražedkyni Rachel Solando, která zmizela ze své cely v psychiatrické léčebně naprosto beze stopy a skrývá se v okolí. Daniels, stíhaný démony z vlastní minulosti (válečná zvěrstva a smrt vlastní ženy) instinktivně vycítí, že věci na ostrově nejsou tím, čím se zdají být a odhodlaně se během práce na případu prokousává nepřízní počasí i neochotou ke s polupráci ze strany personálu sanatoria. V průběhu vyšetřování nabývá detektiv dojmu, že léčebné postupy, běžně praktikované v sanatoriu, jsou nejen nehumánní, ale i nezákonné. Chybí jen maličkost - nemá jak to dokázat. Zdárnému dokončení celého případu nepřispívá ani fakt, že duševní zdraví detektiva Danielse, atakováno nočními můrami i skličujícím depresivním prostředím ostrova, visí doslova na vlásku...

Prokletý ostrov (2010) - trailer

Ve filmu hrají: Leonardo DiCaprio, Mark Ruffalo, Ben Kingsley, Max von Sydow, Michelle Williams, Emily Mortimer, Patricia Clarkson, Jackie Earle Haley, Ted Levine, John Carroll Lynch, Elias Koteas, Robin Bartlett, Christopher Denham, Nellie Sciutto, Joseph Sikora a další.
V českém znění: Michal Jagelka, Martin Stránský, Jiří Čapka, Jan Pohan, René Slováčková , Andrea Elsnerová , Dana Syslová, Zdeněk Mahdal, Pavel Soukup , Martin Kot, Libor Terš , Eliška Lančiová , Martin Zahálka , Radana Herrmannová , Irena Hrubá , Bohuslav Kalva , Bohdan Tůma a další.
 

Firemní články

2018

2017

Seznam událostí

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor