Vánoční tipy na dárky od firmy Panasonic

17. Prosinec 2019
Čtenost článku je: [?]

Vánoce jsou už téměř za dveřmi a je ten pravý čas, abychom obdarovali naše blízké či klidně sami sebe. Udělejte radost někomu druhému či sobě a pořiďte si luxusní OLED televizor, soundbar či cokoliv dalšího, co nabízí světoznámá firma Panasonic.

OLED televizor

Hollywood u Vás doma

Pokud si potrpíte na obrazovou kvalitu, technologie OLED je pro Vás jednoznačnou volbou. Dopřejte si to nejlepší v podobě PanasonicTZ-65GZ2000. Zobrazovací panel OLED s nativním ultra-vysokým rozlišením 4K Ultra HD poskytuje nejvěrnější zobrazení více jak miliardy barev a nejtemnější černé, nekonečný kontrast a rekordně rychlou odezvu. Tu oceníte při sledování rychlých filmových scén, sportovních zápasů i při hraní her.

Kromě dokonalého obrazu Vás pohltí také strhující zvuk, o který se postará Dolby Atmos s podporou formátů HDR, včetně nové generace HDR10+ a Dolby Vision. Budete se cítit jako v kině. Ne nadarmo používají Panasonic OLED displeje přední hollywoodští koloristé jako referenční obrazovky.

Doporučená cena je 99 990 Kč.

Soundbar SC-HTB900

Překonejte hranice zvukových zážitků

Za špičkovým zvukem Vašich oblíbených filmů už nemusíte do kina. Zvukové panely Panasonic SC-HTB900 s podporou Dolby Atmos a DTS:X přenesou prostornější a realističtější zvuk přímo do Vašeho obýváku. Soundbar HTB900 zdědil svou koncepci od proslulé značky Technics a naši zvukoví specialisté jej vyladili do nejvyšší možné kvality. Elegantní 3.1 kanálový soundbar zabere díky svému úspornému provedení minimum místa a zároveň poskytne prvotřídní zvuk. S Vaší televizí i dalšími přístroji ho snadno a bezdrátově propojíte pomocí Bluetooth a Wifi.

Doporučená cena je 21 990 Kč.

PANASONIC