Vaše krása je vzácná, Jean dʼEstrées ji učiní jedinečnou!

Redakce Luxus.cz
04. Červen 2019

Naše pleť stárne bohužel s námi a je nutné jí dát tu nejlepší péči, aby vypadala stále dobře, zdravě. Top produkty v oblasti péče o pleť jsou ty od francouzské značky Jean dʼEstrées. Její zakladatel, po němž je značka pojmenovaná, se narodil v roce 1915 jakožto přímý potomek jedné z milenek krále Ludvíka XVI., Gabrielle dʼEstrées. Už jako malý chlapec se zajímal o vše, co se týkalo krásy a půvabu. Po tom, co se stal slavným makeup artistou zlaté éry Holywoodu, svoji kariéru přerušil a vrátil se do své rodné země, kde začal pracovat na vlastní řadě pečující kosmetiky a ustálení speciálních líčících technik, tzv. Visagismu.

Díky své usilovné práci a zkoumání pleti vytvořil komplexní značku kosmetiky, která vyrábí produkty k péči o obličej, líčení, péči o tělo. Tyto produkty jsou exkluzivně distribuované přes kosmetické salony. Cílem této značky, kterou si oblíbilo mnoho vlivných a známých žen, je vytvořit synergii mezi přirozenou krásou ženy a posílit ji inovativními kosmetickými postupy tak, aby byla zdůrazněna ženská krása.

Kosmetické produkty Jean dʼEstrées chrání vaši pleť před vnějšími vlivy a bojují s projevy stárnutí. Dle potřeb pokožky ji upravují zevnitř. Velmi žádaná je tzv. Synergyssence, emblematická péče značky Jean dʼEstrées, která se nachází v  srdci ošetření pro vaši krásu. Toto ošetření je určeno všem ženám, všem typům pleti. Tato synergetická souhra technických modelážních tahů a formulí jej doplněna velmi účinnými aktivními ingrediencemi, jejichž účinky se navzájem doplňují.

Značka Jean dʼEstrées nabízí kompletní paletu výrobků, které berou v úvahu všechny vaše potřeby. Z jejích produktů si vybere žena se suchou pletí, s pletí se sklony k mastnotě i s pletí velmi citlivou. S nadcházejícím létem by vás mohl oslovit její program pro ochranu před sluncem. 

Laboratoře společnosti Jean dʼEstrées proto vyvinuly řadu sluneční péče Soins Solaries, abychom si mohli úžívat slunce i bronzového opálení bez negativních dopadů na naši pleť. Přípravky pro ochranu pokožky před sluncem mají patentovaný komplex Varia-Sunprotect, který funguje na bázi slunečních filtrů nové generace. Tyto filtry jsou obsaženy v kapslích, odkud se uvolňují postupně nezávisle na intenzitě záření a zajišťují vám tak revoluční ochranu.

Udělejte krok ke zdravé pokožce a vyzkoušejte produkty Jean dʼEstrées!

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor