NEWS & ARTICLES

Ve kterých brýlích budete letos in?

ARTICLE BY

OPTIKA POLÁK, česká rodinná firma s více než dvacetiletou tradicí, představuje výběr z letošních novinek. Brýle světových značek ALAIN MIKLI, STARCK EYES, MYKITA, JIMMY CHOO, MARC JACOBS, FENDI, MAX MARA, ETNIA, SILHOUETTE, TRUSSARDI, POLICE, CARRERA, ADIDAS a dalších přitáhnou vaši pozornost módními tvary, kvalitními materiály, precizními detaily nebo efektními barvami.

ALAIN MIKLI. Luxus, extravagance, preciznost, asymetrie a ruční zpracování: to jsou zásadní atributy, kterými se pyšní brýle značky ALAIN MIKLI. Jedná se o malosériové skvosty, jež v sobě snoubí nejen estetickou hodnotu, ale i umělecký význam.

PHILIPPE STARCK: STARCK EYES. Jedinečná kolekce ručně vyráběných brýlí STARCK EYES, vzniklá ve spolupráci se značkou ALAIN MIKLI, je ztělesněním designu, minimalismu a flexibility. Revoluční mikrobiomechanický pant: "biolink", díky kterému se stranice pohybují do všech stran v rozsahu 360°, funguje podobně jako ramenní kloub.

JIMMY CHOO. Značka JIMMY CHOO je jednou ze skutečných velmocí luxusní módy. Přepychové brýle JIMMY CHOO jsou stejně okázalé, jako jejich boty či kabelky. Kolekce dioptrických i slunečních brýlí JIMMY CHOO nabízí dokonalé pohodlí s čistým designem a půvabem pro moderní inteligentní ženy, které si módu užívají.

MYKITA. Nadčasový styl, komfort a jedinečnost ve spojení s tvarovou čistotou, elegancí a lehkostí materiálu. MYKITA, společnost založená v roce 2003 v Berlíně, se prezentuje ručně vyráběnými brýlovými obrubami z kvalitního plastu nebo prvotřídní nerezové plátkové oceli, která je charakteristická mimořádnou ohebností. Tento materiál zajišťuje brýlovým obrubám mimořádnou pevnost a odolnost.

FENDI. Smyslná kolekce brýlí FENDI je výjimečná svými odvážnými tvary, nevšedními detaily a efektními povrchy. Značka FENDI je ve světě módy dlouhodobě spojená s ikonickými návrháři, mezi které patří i Karl Lagerfeld. A také na poli optického průmyslu se FENDI snaží zůstat v popředí módního zájmu a díky kvalitě použitých materiálů a stylové čistotě jednotlivých modelů se jí to více než daří.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

OPTIKA MILAN POLÁK
222313510
info@optika-polak.cz
Dlouhá 11, Praha

Firemní články

Ve kterých brýlích budete letos in?

26.6.2017

OPTIKA POLÁK, česká rodinná firma s více než dvacetiletou tradicí, představuje výběr z letošních novinek.

NOVÉ ZIMNÍ MODELY BRÝLÍ ZNAČKY ADIDAS V OPTIKA POLÁK

4.1.2016

Na zimní sezónu nabízí OPTIKA POLÁK sluneční brýle, které jsou estetickým a funkčním doplňkem, bez kterého se neobejdete. Nové modely brýlí značky ADIDAS splňují náročná funkční řešení a prezentují módní trendy.

VYBERTE SI Z BRÝLÍ ALAIN MIKLI V OPTICE POLÁK

7.12.2015

Výběr novinek brýlí francouzské značky Alain Mikli nabízí Optika Polák. Nové modely jsou originální díky svým netradičním tvarům, barvám a motivům. Slouží jako funkční módní doplněk, který potrhne osobnost svého nositele.

CO JE LETOS TRENDY VE SVĚTĚ DIOPTRICKÝCH BRÝLÍ VÍ OPTIKA POLÁK

7.10.2015

Dle Dagmar Polákové, spolumajitelky OPTIKA POLÁK je letos velmi žádané efektní žíhání, velké tvary, barevnost a inovativní materiály a kombinace. Samozřejmostí je nízká hmotnost, odolnost a pružnost brýlí.

Official Press Release

TOP SLUNEČNÍ BRÝLE SEZÓNY NAJDETE V OPTIK POLÁK

20.7.2015

Profesionální měření zraku a širokou škálu dioptrických a slunečních brýlí všech stylů nabízí pražské optické studio a rodinná firma OPTIKA POLÁK. Na trhu působí již 20 let a díky těmto dlouhodobým zkušenostem nabízí kvalitní produkty a servis.

Official Press Release

NOVÝM TRENDEM ROKU 2015 JSOU PRŮSVITNÉ BRÝLE

7.1.2015

Za návrhem stojí renomovaný designer Alain Mikli, který vloni v létě navštívil Prahu, aby uvedl svou novou kolekci.Nyní představil dva nové modely brýlí,unisexového tvaru s krystalickou podobou, což osloví především klienty, jež se nebojí experimentovat.